Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik könnyebb út hogy...

Adam Valastro kérdése:

Létezik könnyebb út hogy megnézhessem hamarabb a mozifilmet?

Figyelt kérdés

Bizonyára tudjátok, hogy 16-án fogják vetíteni a 'Pókember:Nincs hazaút'-ot a mozikban. Na de sajnos az van, hogy én Németországban élek viszont mindenképp szeretném én is látni ha lehet. Olvastam olyat hogy akkor lesz fent a film Ncore-on, mikor már kiadták DVD-n és Blueray-en, viszont elvileg az 3-4 hónap. Az rengeteg idő, és ez idő alatt biztos találkozni fogok egy-egy spoilerrel a neten.

Azt meg NEM akarom.

Lenne esetleg ennek egy másik útja, hogy megnézhessem a filmet valamilyen módon, Akár fizetve érte?!



#Pókember #vetítés #nCore #mozifilm #Pókember:Nincs hazaút
2021. dec. 12. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Német moziban. Biztosan adják eredeti nyelven is valahol, nem kell németül megnézned.
2021. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Német moziban és ott amúgy is 15 a premier nap. Ahogy elsö mondta biztos van feliratos vetítés
2021. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy utazz Magyarországra, itt is lesz 15.-én premier előtti vetítés az Etelében, a 2D szinkronos verzió a nagyteremben félházon van jelenleg, még bőven beférsz. A 3D verzió harmadházon van, de az kisteremben van, így arra neccesebb lehet bejutnod, ha megugrik az érdeklődés.
2021. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolod hogy egy film miatt hazautazok? 😂😂 Odalenne a fél fizetésem, főleg most hogy amiket kérnek a repülőre.
2021. dec. 13. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Német moziban angolul vagy németül. Mindkét nyelven adják ott is. Nem valami reális hogy ott élsz, de nem beszélsz nyelvet.
2021. dec. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár azt megértem, hogy anyanyelven szeretnéd nézni. De erre tényleg csak a hazaút a megoldás. De olybá tűnik esetedben nincs hazaút (fájdalmas poén volt bocsi:Dd)
2021. dec. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kint élsz, tudnod kell valamennyire legalább angolul. Milyen fél fizetésed? Berlinbe pl most vettem retúr jegyet 6700 Ft-ért...
2021. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!