Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Witcherben miért beszélnek...

A Witcherben miért beszélnek (szinkronosan legalábbis) a t betűs szavakkal olyan furcsán a boszorkák? És miért össze-vissza ugrik egyik időpontból a másikra a sztori, hogy soha nem lehet tudni mi miután következik?

Figyelt kérdés
Amelyik szóban két t van egymás után pl "tettem", azt a boszik vagy varázslók vagy bárkik is azok csak úgy mondják hogy "tetem" és ez elég furcsa. Valami helyi beszéd?

2021. dec. 19. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de amíg néztem, engem is idegesített, majd rövidesen le is mondtam róla. Lehetséges, hogy a régies beszédet akarják utánozni, bár az is eszembe jutott, hogy valamiért így rövidítik a filmet. Nem tudtam rájönni, de végül meguntam, és már nem érdekel.
2021. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Akik így szinkronizálnak benne, azok más munkájukban sem ejtik helyesen a szavakat?

Még a kétezres évek környékén az olcsósága miatt Viasat is felkérte a Zone-stúdiót, ami tele van beszédhibásokkal, magyarul se tudókkal. Akkor hagytam abba az Angel és a Star Trek Voyager nézését is, mert képtelenség volt hallgatni.

2021. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudom, nem nézem szinkronosan. Ne nézd így és megvan oldva a probléma. Mindig van felirat.

2. Egészen könnyen követhetőek az idősíkok, ha odafigyel az ember. Könyvben is volt némi ugrálás.

2021. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első évadnál a Netflix központilag szinkronizált, és olyan háttérzaj kiszűrő alkalmazásokat használtak, amik a dupla mássalhangzókat kivágták véletlenül.
2021. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy valami hibás kalóz verziót szedtél le, ezt már rég kijavították.
2021. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert szar a szinkron. Nézd eredetiben, úgy az igazi
2021. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!