Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai Horror Sztori 10. évadáról?

Figyelt kérdés

Számotokra is megrendítő társadalomkritika, posztmodern szociológiai elemzés volt?

Szerintem felért egy Fekete tükör epizóddal, és messze túlszárnyalta a többi évadot.



2021. okt. 18. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nézhetetlen. A második rész után nem bírtam tovább, annyira irritáló volt az egész jelenség, a karakterek és minden.
2021. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igazi AHS rajongó vagyok..az első három évad brutál jó volt,aztán tetszett a 9.ik évad is. Számomra kifejezetten túlszárnyalta a beteges és undorító kategóriát a "Szekta" sokszor úgy éreztem nem bírom tovább nézni,de aztán végig néztem.Tegnap néztem meg a 10.evad első részét hát engem ég,altalan nem fogott meg alig vártam,hogy vége legyen és sajnálom,hogy ezt kell írnom.Termeszetesen végig fogom nézni ezt is de furcsa érzések fognak el nemtudom kellemetlen hangulatot ad és frusztráló.
2021. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát már a 4 évadban éreztem az elakadást, még az 5 elment, utána a 6 első fele nagy bum, tetszett. Az összes többi évad úgy mond uncsi a többihez képest, egyszer meglehet nézni többször nem ajánlom. Az első évadot már többször újra néztem.
2021. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megleptek a vélemények viszont köszönöm a válaszokat. Az első rész elején emlékszem az érzéseimre, akkor nekem is nagyon klisésnek tűnt. Aztán megfogott a mondanivalója.

Hogy a tehetséges, kitartó emberek, akik bárkin átgázolnak ők lesznek sikeresek, és a többi hiábavaló élet. Ennél jobban nem lehetett volna jobban szemlélteni. Maximum kivenni a véres részeket, és másképp megoldani az átlagos emberek létezésének értelmetlénséget. Na de kellett bele horror is. Macaluay Culkin színészi tehetségébe meg szerelmes lettem, úgy hiszem nála ez személyes mondanivaló volt, hogy ennyire jó lelkű ember, de szeretne sikeres lenni.

Akiknek nem tetszett! A Fekete tükör sorozatot szerettétek?

2021. okt. 22. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bàrmit mond rohadt egyedi. Nem csak ez az évad, hanem szinte mindegyik. Nekem is van olyan évad, ami ennél jobban tetszett, de annyira átjött ez a hideg északi kisvárosi hangulat, hogy csak na. Kívàncsi vagyok, hogy most ezzel az alienes vonallal összekapcsolják-e vagy mi lesz a folytatás, de szerintem lesznek itt még meglepetések.
2021. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bellatrix:3 ***** válasza:
55%
Nekem nagyon tetszett az egész. Az évad második felében inkább a fekete fehér részek fogtak meg. Az évad első fele meg nagyon jó volt, jó karakterekkel meg a színészek is nagyon oda tették magukat.
2021. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!