Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az uj James bond legyen meleg?

Az uj James bond legyen meleg?

Figyelt kérdés
Az uj cikkezes szerint akar az is lehet a kovetkezo JB. Ha mar az eros tiltakozas hatasara elvetettek a fekete no javaslatot.
2021. dec. 20. 15:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, tok jo hogy nyitnak masik vonal fele
Nem! Ne hagyjuk elburjanzani a valtozasokat
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Legyen, akkor lehet én is belenéznék.
2021. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem értelek. Ha jól tudom (javítsatok ki, ha nem), nem új "james bond", hanem új 007es ügynök lesz, aki a nincs idő meghalni című filmben már szerepel is. Spoiler: egy fekete nő az. Ha irónia lett volna a kérdés akkor elnézést kérek, nekem nem jött át.
2021. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem. Azt az otletet elvetették mar,hogy no legyen a folytatasban. Ezuttal meleg ferfit akarnak a foszerepre.
2021. dec. 20. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Felőlem akár űrlény is lehet, akkor se fogom megnézni.
2021. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha legfeljebb ugyanannyi szexuális tartalom lesz benn, mint az előző részekben, akkor felőlem lehet meleg. Nem az a baj, ha egy régóta heteró karaktert melegnek tesznek, hanem hogy túltolják a szexualitást. Mint a múltkori norvég mikulásos reklámnál, amiben meleg volt a mikulás. A végén csókolózott egy férfival benne. Ezzel sem az a baj, hogy melegnek mutatták, hanem hogy szexuális töltettel látták el. Mikor láttunk olyat, hogy a Mikulás Télanyóval csókolózik? Soha, mert semmi keresnivalója a témának egy reklámban, filmben, akármiben. Ugyan ez van James Bond-dal is. Ha nem arra hegyezik ki a történetet, hogy meleg, nem kerül soha sem ez a központba, akkor szerintem nem lesz baj.
2021. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem.Inkább muszlim-zsidó-arab.. vérvonallal rendelkező az erőszakot elvető pacifista legyen.Aki diplomáciai úton rendezi az arab-izraeli-palesztin ügyeket.Erőszak nélkül rendet tesz a Közel-Keleten.
2021. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

"Nem az a baj, ha egy régóta heteró karaktert melegnek tesznek, hanem hogy túltolják a szexualitást."

Az megvan, hogy JAMES BOND-ról beszélünk? :) Az a lényege, hogy túltolják a szexualitást...

2021. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Magyar László Patrik válasza:
Ian Fleming forog a sírjában
2021. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!