Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Vaják...

Mi a véleményed a Vaják (Witcher) 2. évadáról?

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan összeszedettebb, mint az 1. évad, de továbbra sem ezt az adaptációt vártam. Sajnos inkább a saját útján jár, minthogy a könyveket dolgozná fel, amiből nem szokott túl jó dolog elsűlni. Ha ettől el tud vonatkoztatni valaki, akkor amúgy bőven elmegy egynek.
2021. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én rövid leszek, mint a könyvek rajongója, én azt hittem azt kapom amit a harmadik(kedvenc) résztől vártam, hát csalódtam. Nem mondom, hogy annyira rossz volt, lehet, hogy alapok nélkül még igazán tetszett is volna, de így nem nagyon. A Netflix-es szál (a tündés) szerintem még jobban működött, mint amit adaptáltak, mert ott elég kevés sikerrel jártak. A logikátlanságokra meg inkább nem is mondok semmit, azoktól eléggé hánynom kellett, olyan ugrálások voltak, meg értelmetlen karaktermotivációk, hogy néha azt gondoltam én vagyok a hülye, pedig csak a sorozat volt az. Egy szó, mint száz nekem az első évad sokkal jobban bejött, ott még nagyjából hűek voltak a könyvekhez, ez meg olyan mintha egy fanfiction lenne.
2021. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából én is egyet értek a másodikkal.Talán ha nem olvastam volna a könyveket akkor jobban tetszett volna,így sem lett borzasztóan rossz,de tény,hogy többet vártam,de talán jobb így,hogy a saját útját járja.
2021. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!