Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatokat érdemes...

Melyik sorozatokat érdemes megnézni a No way home előtt?

Figyelt kérdés

Kérlek senki se spoilerezzen, kivéve a fent említett kérdésre válaszoljon minimális spoilerrel.

Pl. azt tudom, hogy Matt Murdock aka. Daredevil benne lesz/van. Ebből kifolyólag jó megnézni a Daredevil sorozatot. Plusz még arra is rájöttem, hogy Wilson Fisk aka. Kingping is szerepel benne, mármint a Daredevilben és tegnap láttam a Hawkeye-t és abban is benne volt, amit úgy éreztem, hogy nem teljes az évad, de valószínűleg azért, mert még nem láttam a Daredevilt.


Szóval mely sorozatokat érdemes megnézni a NWH előtt? Az összes MCU filmet láttam (évente újra nézem őket), de a sorozatok kimaradtak. Kivéve az újakat (WV, TFaWS, Loki, What if, Hawkeye)



2021. dec. 23. 07:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy jó lesz megnézni az összeset.

Volt egy rész, ahol Daredevil, Iron Fist, Jessica Jones és Luke Cage volt együtt, és állítólag a közeljövőben benne lesznek az mcu-ban.

2021. dec. 23. 07:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megnézni.

Matt inkább egy cameo volt. Elég, ha tudod ki a karakter. Kingpinnél is ez a helyzet.

2021. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy a Daredevil nagyon jó, szóval megnézheted attól függetlenül.
2021. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm szépen.
2021. dec. 23. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
az összes pókember összes része. vannak benne utalások a bosszúállókra is, de ha azt nem láttad attól még érteni fogod
2022. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!