Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amazon Prime Video mit gondolt...

Amazon Prime Video mit gondoltok róla vannak magyaroknak rajta valami ami jó ? vicces akció romantika családi

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Én most próbáltam ki, egy hete járt le az első egy hónap, fel is mondtam a szerződést. Vannak filmek, sorozatok szép számmal, de nagyon sok csak franciául, vagy spanyolul, még olyanok is, amik alapból angolul vannak. Mondjuk magyarul nem is kerestem (Németországban élek), de németül vagy német felirattal alig találtam valamit.
2021. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de árban jobb mint más stream oldalak más véleményére is kíváncsi vagyok ellene és mellette dolgok is érdekelnek
2021. dec. 24. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
ha tudsz angolul akkor rengeteg mindent talalsz rajta
2021. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Alapjában véve én inkább csak az Amazon saját tartalmait nézem rajta, a megvásárolt sorozatokat/filmeket nem néztem, így azokról nem tudok. De a saját tartalmaknak a 90%-án van magyar felirat és elég sokhoz már szinkron is. Egyébként ha van Amazon fiókod, akkor a Prime Video alkalmazásban (Telefon, Tablet, Windows 10-11) megnézheted milyen sorozatok és filmek találhatóak rajta és azt is, melyikhez van magyar felirat/szinkron. Bár sajnos külön magyar tartalmakra nem lehet keresni, szóval egyesével meg kell nyitni az adott tartalom adatlapját. Kép és hangminőségileg nincs rá panasz, vannak FullHD és 4K tartalmak is akár 5.1-es hanggal. De ha érdekel ennek a minősége, akkor például a The Marvelous Mrs. Maisel első része ingyenesen nézhető mindenféle előfizetés nélkül (van hozzá magyar felirat/szinkron). Jelenleg az akciós 899Ft-os áron valóban jobb, mint a többi streaming szolgáltató, viszont ez bármikor visszaválthat az eredeti 1890Ft-os árra, ami még mindig elég olcsó, viszont annyiért már ott van az elterjedtebb HBO GO is. Bár az Amazon saját tartalmaiért szerintem megéri előfizetni. Hátránynak én magát a felületet mondanám (mint ahogy az HBO GO is szenved ezzel). Kicsit akadozó felület, nem tűnik a legstabilabbnak. Bénácska a kereső. Nem lehet adott nyelvre keresni, egyben keres filmek és sorozatok között, tehát nem lehet csak filmekre vagy csak sorozatokra keresni. Viszont az tetszik, hogy van benne egy úgynevezett X-ray funkció, ami kiírja, hogy az adott jelenetben épp melyik színész jelent meg és épp melyik zene szól. Így nem kell külön keresgélni, ha érdekel az adott színész többi szerepe. Bár ez is csak adott sorozatoknál/filmeknél található. Én összességében szeretem a Prime Videot, nagyjából az Apple TV+ mellé tenném, mert ugyan mindkettőnek viszonylag még kevés tartalma van a többi szolgáltatóhoz képest (főleg, ha a magyar lokalizációt nézzük), de azok szerintem mind minőségiek.
2021. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
28%
Netflixnél egy cseppet gagyibb, de ez igaz HBO GO-ra is
2021. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!