Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki hányszor látta a Reszkesset...

Ki hányszor látta a Reszkessetek betörőket ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 07:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. :) Hátha ez jobbá teszi a napját. Így aztán itt egy újabb hozzászólás tőlem, amire mehet a dislike.
2021. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%

Én egyszer láttam. Adott esetben még egyszer megnézném. Többször nem, annyira nem jó film.

És az a baj, hogy attól tartok, azért csináltak ebből karácsonyi "szokást", hogy ne kelljen minden évben azon törni a fejüket, hogy mit adjanak le karácsonykor.

A kereskedelmi csatornák nagyon durván csak a reklámokra mennek rá. Ha összesíted, talán már nagyobb is a reklámidő, mint a lényegi műsoridő. Persze azért, mert nekik a reklám a valódi lényeg. 10-15 perc film, aztán 15-20 perc reklám. Reklám-műsorajánló-megint reklám. Új film meg alig van, a régi sorozatokat ismételgetik unos-untalan.

Láttam egyszer egy filmet, pontosan már nem emlékszem a tartalmára, abban kötelező volt megnézni a reklámokat, megfigyelés alatt álltak a tévénézők és büntették azokat, akik nem nézték végig a reklámot. Mostanában egyre többször eszembe jut ez.

2022. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom, hogy általában 8-9 perc a reklám és 20-30 perc a film a két reklám között. Nem azt mondom, hogy ez az arány jó, de kamuzni is felesleges. Nem kell a valósnál direkt nagyobbat állítani.


Amúgy meg ez is olyan itthon, mint a Bud Spencer filmek. Sokan szeretik, ezért adják. Kereslet-kínálat. Ha nem néznék, hidd el mást adnának. Sosem értettem, hogy miért fáj bárkinek az ilyesmi. Senkinek nem kötelező néznie. Ráadásul csak a tv-ben van vagy 10 másik filmcsatorna.

2022. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%

Amt írtam, valós. Egyszer majd mérd le. Persze, nem mindegyik csatornára egyformán érvényes. Most meg nem mondom, melyikek azok, de több csatornára áll, amit írtam.

Különben tévedésben vagy: nem a kereslet szabályoz, csak olyan profik, higy ezt simán elhitetik veled. Azt nézed, amit kapsz. Hányszor voltál már úgy, hogy jobb híján, unalomból néztél végig valamit, mert nem volt más? Vagy ugyanezen okból ide-oda kapcsolgattál, kicsit ebbe is belenéztél, kicsit abba is... És valahogy mindig az van, ha egy reklámblokk miatt átkapcsolsz egy másik csatornára, hát lásd! ott is éppen reklám megy! Jól ki van ez találva. Én is egy csomó mindent megnéztem már unalomból, persze, a reklámjaikkal együtt. :( Annyit teszek, hogy lenémítom a tévét, ha jön a reklám. Azt is megfigyelheted, amúgy, hogy a reklámokat sok csatornán nagyobb hangerővel adják, mint a normál műsort.

A reklámipar egyre erőszakosabban nyomul.

2022. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Ne érts félre, nem a Reszkessetek betörőkkel vagy a Bud Spencer filmekkel van problémám. Nekem is vannak kedvenceim, amiket akárhányszor meg tudnék nézni. Az bosszant, ami mögötte van. (Azért biztos vagyok benne, hogy nem annyi néző kedvence ez a film, mint amennyien jobb híján megnézik.)
2022. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Én azt sem tartom kizártnak, már sokan csak poénból nézik meg.

Mert a csatorna behozta karácsonyi szokásnak, így sokan már jópofa dolognak tartják megnézni. Olyan trendinek.

2022. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hányszor voltál már úgy, hogy jobb híján, unalomból néztél végig valamit, mert nem volt más? Vagy ugyanezen okból ide-oda kapcsolgattál, kicsit ebbe is belenéztél, kicsit abba is..."


Egyszer sem, nem csinálok ilyet. Tv-n a műsorújságot végiglapozom fél perc alatt, ha megy valami, ami érdekel nézem, ha nem nem.


Amúgy nekem közel sem tartozik a Reszkessetek betörők a kedvenc filmjeim közé, de évente egyszer meg tudom nézni, de a legtöbbször csak a háttérben megy, mert úgyis tudom már kívülről. Én nem látnék bele annyit, mint te.

Nagyon sok műsor lett leszedve/átrakva másik idősávba/csatornára azért, mert kicsi volt a nézettsége. Ha a Reszkessetek betörők a kutyát sem érdekelné, akkor nem adnák. Én tartom magam ehhez. Szerintem pont fordítva alakult ki ez a "Nincs karácsony Kevin nélkül" dolog. Aokan szeretik, ezért a tv meglovagolta, így nagyobb a bevételük. Bármi mást adnának, ami nem érdekelne, nem nézném, hiánba reklámoznák ezerrel, mint a Kevint karácsony előtt.

2022. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!