Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot kezdjem el...

Melyik sorozatot kezdjem el nézni?

Figyelt kérdés
A Witcher második évadát (Az első nem annyira fogott meg.), vagy HBO GO-n a "Nagy Katalin: kezdetek" című sorozatot?

2021. dec. 27. 17:22
 1/5 anonim válasza:
100%
A Nagy Katalint :)
2021. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a HBO-sat nem ismerem, a Witchernek szerintem megéri egy esélyt adni, az első nekem sem tetszett annyira, de a második sokkal jobb volt
2021. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fuu hát nem tudom :D

Valaki aki esetleg mindkettőt látta?

2021. dec. 27. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét sorozatot szeretem.

Most fejeztem be (tegnap) a The witcher 2. évadát és hamarosan kezdem a The great 2. évadát.

Amúgy ezért nem is értem ezt a kérdést, mert mindkettőt meg tudod nézni, szóval teljesen mindegyik, hogy melyiket kezded most.

A két sorozat ráadásul max abban hasonlít, hogy mindkettő jelmezes. Ha a jelmezek miatt néznéd, akkor egyértelműen a The great, ami bár nem történelmileg hiteles sorozat, de arra valamiért figyeltek, hogy a jelmezek jók legyenek.

A The Witcherben a jelmezek nagyon unalmasak, egysíkúak, nincs bennük semmi fantázia, ahhoz képest pl. ahogy egyes fantasy művészek szokták ábrázolni a karaktereket.


Másban nincs kapcsolat a két sorozat között. A The great inkább alternatív történelmi, komikus, drámai sorozat. A The witcher erősen fantasy, kaland.

A karakterek mindkettőben erősek, szórakoztatóak, lehet hozzájuk kötődni.

A woke faktor mindkettőben minimális, tűrhető, tényleg a szórakoztatásra helyeztek a hangsúlyt és nem arra, hogy kioktassanak valamiről.

Mindkettőt érdemes nézni, mert a műfajukban szerintem a jelenleg legerősebbek.

2021. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*mindegy
2021. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!