Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki nem rég,...

Van itt olyan, aki nem rég, mondjuk max 2-3 éve nézte meg a Lostot és tetszett neki? Mi a véleményed róla? Mi tetszett a leginkább?

Figyelt kérdés
Pláne az lenne számomra érdekes, hogy valaki olyan nézte meg és tetszett neki, aki akkoriban még pici volt, amikor ez elkezdődött és esélyese sem volt megnéznie tv-ben, így aztán most nézte meg. :)

2021. dec. 27. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig háromszor néztem végig ( legutóbb tavaly), a kedvenc sorozatom.

Aki "akkoriban" ( 2010-ben ért véget) kicsi volt az még most sem elég idős ahhoz hogy megértse.

Kell élettapasztalat, műveltség és nyitottság a megértéséhez. Pont ez az egyik ami tetszik benne. A többi: összetett, jól kidolgozott, több rétegű történet; remek rendezés, operatőri munka, színészi teljesítmény; rengetek kulturális és pop-kulturális utalás; komoly filozófiai mondanivaló ( nem véletlen a rengeteg filozofikusokat idéző karakternév...

2021. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

2004-ben kezdődött. Az már 17 éve volt. Ha valaki akkor született és most nézné meg az is teljesen rendben lenne. :) Erre utaltam, meg ezt is írtam. A kezdésre, nem a végére utaltam. Ha valaki akkoriban 3 éves volt az mára már 20.


Nekem is a kedvencem.

2021. dec. 27. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kar hogy ilyen elfoglalt vagyok. Mar 3 eve legalabb hogy neztem, az a baj hogy ha a Lost-t akarja valaki nezni akkor egyszerre kell megnezni es nem lehet sok ido utan folytatni mert elvesziti az ember a fonalat.

Remek karakterek, erdekes hatter sztorikkal, best ever.

2021. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első nézésre mindenképp egyben ajánlott megnézni szerintem is, sőt, még másodjára is. Utána már úgyis rögzülnek a dolgok.

Viszont szerintem azért sem jó sokáig nyújtani, mert elveszíti az érzelmi töltetét a sorozat, ha sok időt hagyunk ki a részek/évadok között.

2021. dec. 28. 08:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Amugy kik a kedvenc szereplotok?
2021. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem sosincs kedvencem semmilyen filmek és sorozatban, nem tudom miért. Én nem tudok választani, én átfogóan szoktam nézni a produkciót.

De kiemelnék egyet a kérdésed miatt, az pedig Ben, (nem ő a kedvencem, ismétlem nincs ilyen). Piszkosul tetszik az, ahogy a színész életrehozza ezt a karaktert és az életútja is nagyon tetszik, sokrétű. A gyerekkora piszok nehéz volt és ez vezetett oda, amivé lett. Ráadásul ezt is meg lehet (sőt szerintem meg is kell) tekinteni két irányból.

Egy: sosem lehet felmenteni egy pszichopatát a tettei miatt.

Kettő: viszont nem is szabad végletekben gondolkodni. Nem minden fekete és fehér, számba kell venni azt, hogy miért lett olyan, amilyen. Ha egy szerető apa kezei között nő fel, simán lehet, hogy sosem jut el idáig és ez is egy baromi jó tanítása a sok közül a sorozatnak.

A végére pedig (persze miután mindent elvesztett) megváltozik és Hurley segédje lesz, amit már ugye a sorozat nem mutat.

Remek karakter.

2021. dec. 28. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont hogy Ben alapbol a kedvencem, 5-os vagyok.

Amugy a zeneszerzot, Michael Giacchino-t sem lehet szo nelkul hagyni. Elkepeszto hogy tud zenevel erzelmeket kozvetiteni, mar sok hires filmhez es videojatekhoz keszitett zenet.

Itt van egy szerzenye az egyik kedvenc jatekombol.

[link]

2021. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az én kedvencem Desmond.
2021. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha már Desmond, én pl Penny karakterét is nagyon bírom, pedig nincs sok szerepe, de valahogy az a kevés is meg van töltve és jelentőségteljesnek érződik (mert az is szerintem).

Hurley, Sawyer is roppant jók, de szinte mindenki. Shannon pl rohadt idegesítő sokszor, de jól hozza a színésznő és így is illik a képbe.


Nagy erőssége a sorozatnak az, hogy ennyi és ilyen sokrétű karaktereket vonultat fel és azok is maradandót tudnak nyújtani, akik kevesebb szerephez jutottak vagy éppen később kerültek a képbe.

2021. dec. 28. 18:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden idők legjobb sorozata.

Én örülök, hogy annak idején élőben nézhettem végig, sok újranézéssel.

Így a hat év alatt eléggé kötődtem már a szereplőkhöz.

2010 májusában rendesen rosszul éreztem magam.

Azóta se láttam ilyen jó sorozatot és érdemes elmerülni a mélyére.

2021. dec. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!