Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk Urát és A Hobbitot...

A Gyűrűk Urát és A Hobbitot milyen sorrendbe kell megnézni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%

Jó most ne haragudj meg, de a Predator sorozat az minden, csak nem minőségi, átgondolt bármi. Az egy b-kategóriás szenny.

A Promised Neverland második évadát pedig direkt nem néztem meg. Mint anime kedvelő is azt mondom, hogy az animék 90%-a megtekintésre alkalmatlan szemét. Ekkora arányban selejtet sehol nem fogsz találni, mint az animéknél.


Ezeket ne akarjuk már a Gyűrűk urához hasonlítani :D Mitől nem kerek egész a Gyűrűk ura, ha nem látod előtte a Hobbitot? Illetve mitől lesz kerek egész a Hobbit, ha nem látod előtte a Gyűrűk urát? Szerintem az az alap trilógia nélkül eléggé biceg. Egy csomó fontos szereplőről nem fogsz tudni semmit, mert már ismertették az alap filmekben.


"Amúgy mi csavar van abban, ami már akkor is folyt a csapból, mikor én még gyerek voltam?"


Hát én most mit kezdjek azzal, hogy te már alapból spoilerezve láttad. Ha nem tudnál semmit az egész Star Wars sorozatról, akkor nem lenne öntökönszúrás az, ha nem megjelenési sorrendben néznéd? Ne is válaszolj, költői kérdés.

2021. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%

Íme a sorrend melyre minden földi halandó kivancsi


Király visszatér - 5 sereg csatája - Birodalom visszavág és az Aszkabáni fogoly - Pitymallat - Ábel Amerikában

2021. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!