Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflixen a Pokémon utazás...

A netflixen a Pokémon utazás sorozat az a régi Pokémon sorozatnak a folytatása akar lenni?

Figyelt kérdés
Ez annak a folytatása? És hova lett Ash régi pokemonjai? Csak pichacu van meg neki a régiek közül. Szét hagyta őket? És mi lett Brokkal meg Mistyvel? Hova lettek? Jó sorozat megnéztem csak nem értem ezekről miért nem esik szó?

2021. dec. 29. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz régi sorozat alatt? Volt 6 régebbi sorozat, az utazás a 7. De igen ez azoknak a folytatása, vagy ha úgy jobban tetszik, akkor a Pokémon 23-24. évada (eddig).


Brock és Misty mindketten egy-egy terem vezetői ebben az időben, utoljára a Sun & Moon sorozatban (20-22. évad) tűntek fel. Ash pokémonjai többnyire Oak professzornál vannak, de van csomó amit elengedett itt-ott.

2021. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Azt értettem ami régen ment a tv ben. Akkor ez ennek a folytatása
2021. dec. 29. 16:41
 3/5 Krisipoke ***** válasza:

Tulajdonképpen a Pokémon sorozat 1997-ben kezdődött, és azóta nem állt meg. Régen nálunk amikor az RTL Klubon mutatták, akkor csak az első kb 150-160 részt adták le. A Journeys pedig az 1090. résszel kezdődik, szóval ha anno csak az RTL-en nézted, akkor az azóta eltelt kb. 20 évben volt legalább 900 rész, amiről lemaradtál, és amikben választ kapnál a kérdéseidre. :D


Mindenesetre ha szeretted régen is a sorozatot, és ez is tetszett, lehet, hogy érdemes belekezdeni a többibe, egy jelentős részéből készült is magyar szinkron, csak más csatornákon adták (pl. Animax, Cartoon Network).

2021. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pokémon-fan, de pont akkor kezdődött az őrület, amikor gimis voltam, ezért -úgymond- ezen nőttem fel. Csak nagyon kevés epizódot láttam a régiekből. Szóval Ash régi pokémonjai a professzornál vannak. Az alolai pokémonok meg érdekes módon Kukui professzornál maradtak és nem Oaknál.

Arra is emlékszem, hogy régen volt olyan epizód, hogy a pillangó pokémonját szabadon engedte az udvarlási időszakban. Greninját is szabadon engedte, nem tudom, miért, mert erről csak hallottam.

A Pokémon utazás-sorozatot csak azért nézem néha-néha, mert a Galar régiót Nagy-Britanniáról mintázták, és én sokat voltam Angliában, minden arra emlékeztet :) Emellett szeretem Gengart. Nagyon aranyos.

2022. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban 2005-ben folytatta az A+ és később folytatta az RTL, az RTL amerikai számozás szerint VII/3. részig vetítette. Mivel később a Jetix a X. szezontól sugározta, így az RTL v.sz.l. birtokolta a IX. szezonig. 2 vagy 3 részbe belekötött az NMHH, ezt az RTL eléggé félreértelmezte az egész sorozatra, és közben ennyi év alatt heti 2 reggeli résszel eléggé lecsökkent a magyarok érdeklődése. Kukázta és senki nem mentette ki.
jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!