Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minden filmből készül és...

Minden filmből készül és kiadnak bővített verziót vagy csak a Gyűrűk ura és Hobbit rendezője csinálja ezt ? (Peter Jackson)

Figyelt kérdés

Én egy marvel,dc ,fast furious stb... filmnél sem láttam ilyet,hogy megnézed a filmet és sok hiányosság van mint ha kimaradtak volna párbeszédek ,jelenetek,csaták stb...

Ez a rendező csinálja csak ezt vagy más filmeknél is kiadnak kb.3-4 órás verziót ? Hiába néztem meg pl az eredeti átlag verziót a gyűrűk urából . Hiány érzetem maradt. Sok mindent nem értettem a trilógia megnézése után ,de miután megnéztem a 3-4 órás verziókat 1 kérdésem sem maradt. Hobbit bővített részeket nem láttam. Nem is maradt bennem kérdés valamiért . Így azt hanyagoltam. Nem is érdekelt annyira a hobbit trilógia lehet azért nem maradt kérdőjel bennem. Zack Snyder csinált ilyen bővített verziót az igazság ligájából. 2 nap kellett mire megnéztem. Félbehagytam persze azért. Elment egynek ,de az igazság ligáját le sem kellett volna forgatni . Sem az eredeti vágatlant sem a bővített sötétebb verziót.



2021. dec. 31. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok filmnek van bővített változata, ez általában Director's Cut megnevezéssel fut.
2021. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek a "műfajnak" amúgy Ridley Scott a koronázatlan királya.
2021. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én egy marvel,dc ,fast furious stb... filmnél sem láttam ilyet,hogy megnézed a filmet és sok hiányosság van mint ha kimaradtak volna párbeszédek ,jelenetek,csaták stb."


A deadpool 2 nek például van 2-3 bővített változata is

2021. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom van a deadpool 2-nek a családbarát verziója meg a véres verziója. Harmadik verziót nem ismerem . Amúgy utálom tv-ben megnézni a gyűrűk urát mert egy értelmetlen kivágott rövidített katyvasz.
2021. dec. 31. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!