Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új pókember film (Pókember:...

Az új pókember film (Pókember: Nincs hazaút) mennyire igényel az előző pókember filmekből szerzett háttértudást?

Figyelt kérdés

Ha egyiket sem láttam rendesen, van egyáltalán értelme megnézni a legújabbat, vagy csak az előző részekkel együtt értelmes az új film? Mennyire függ össze a sztori?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 4. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem értelmes lehet, de messze nem annyira szórakoztató. Ha van időd előtte, inkább nézd meg őket.
2022. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha van időd nézd meg, mindegyikből van főgonosz (akik már az előzetesben is látszódnak), szóval mind az 5 előzőt érdemes (Tobey 1-2-3, Andrew 1-2), ha nincs időd lehet plotot vagy a főgonoszokat érdemes elolvasni kik és mit csináltak, de ezen felül egy két popkultúrális utalás van, ami persze csak hozzátesz. Az új trilógiából meg a közvetlenül előtte lévőt mindenképp érdemes.

Egyébként még annyi, hogy szerintem ha mind megnézed (és főleg ha tetszenek) akkor nagyobb élmény lesz a film is, én már nagyon régen és sokszor láttam mindet és így egyik, hanem a legjobb film amit láttam moziban.

2022. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én újranézegettem az elvileg kapcsoló filmeket, valamiből csak kritikát-jeleneteket néztem a youtube-on frissítésnek. Még semmitmondónak tűnő jelenetek is utalnak erre-arra, másik Pókember/MCU filmre, képregényre... szóval a nagyobb élmény miatt ha van időd, nézd meg a filmeket.

Viszont anélkül is élvezhető, a férjem talán a Tobey-s filmekből látott annak idején, semmilyen Marvelt nem néz és nem Pókember-fan, még a csettintésről sincs képben, de azt mondta tetszett neki.

2022. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Spoiler!

Én az új Pókember filmeket nem kedvelem, Tom Hollandet se, de a Tobey Maguire-féle filmeket gyerekkorom óta imádom. Miatta néztem meg és elégedett voltam a filmmel.

2022. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Előtte megnéztem sorban az összeset, szerintem kell hozzá
2022. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!