Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereted az angol filmeket és...

Szereted az angol filmeket és filmsorozatokat?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. jan. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, mert vannak olyan sorozatok aminek jó a humora.

pL Fekete Vipera. Igazi angol fekete humor..jókat szoktam nevetni rajta. Meg a csengetett mylord sorozatot is szeretem. Érdekes az angolok nem szeretik, szerintünk elég gyenge. Főleg, hogy volt egy ugyanolyan sorozat csak a magyarok nem vették meg, így mi nem ismerjük. A kolléganőm ajánlotta a "Buszon" angol sorozatot. Régi, de nagyon jó. Sok minden van benne ami ma is szinte ugyanolyan..:)

2022. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ramiz ***** válasza:
100%
Igen. A sajátos humoruk miatt.
2022. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Csengetett mylord,Hallo hallo,Mr.Bean,Benny Hill...Bírom az angol humort.
2022. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az angol krimi sorozatok nagyon jók! Kedvencem a Bodyguard. Hogy miért? Aki megnézi az 1. részt az rájön. De jó még C.B Strike, Outlander,Peaky Blinders, Az Elmeorvos, After life. Guy Ritchie filmjeit még nem is említettem...
2022. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az angolokat, legyen szó akár filmről, akár zenéről, humorról, vagy sportról. A Csengetett, Mylord? nálam is alap, de óriási Monty Python rajongó vagyok, Mr. Beant is szeretem, illetve a Dilizsaruk c. sorozatot, amelybe szintén Rowan Atkinson a főszereplő. A Kes című 1969-es filmdráma bár nem túl ismert, de szerintem minden idők egyik legnagyobb hatású európai filmje. Legalább 15x láttam.
2022. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én gyerek voltam a Magyar 1-es (mert akkoriban csak ez a csatorna volt) nagyon sok angol sorozatot vetített.Volt köztük humoros és komolyabb témájú sorozat is.Az első sorozatom a Kiborulni tilos! volt,melyet hatévesen láttam.A másik kedvencem a Tom,Dick és Harriet szintén remek vígjátéksorozat volt.Komolyabb témában az Özvegyek c. krimisorozatot láttam.Nagyon izgalmas volt.
2022. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6- Na igen, az Özvegyek... Talán tavaly készült belőle egy feledhető remake Liam Neeson-nel
2022. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!