Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elcseszett vagyok, ha azon...

Elcseszett vagyok, ha azon gondolkodom 17 éves srác létemre, hogy el kezdjek Miraculous-t nézni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Most arra vársz, hogy mindenki mondja hogy nem. Önbizalmat akarsz, hogy ettől hű de egyedi vagy. Hajrá
2022. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban a kutya nem törődik vele hogy mit nézel vagy mit nem, sajnálom de ez van. És mielőtt még támadásnak vennéd, a szomszédod filmezési szokásaival sem foglalkozik senki, ahogy az osztálytársaidéval se stb stb. És ami a fő, normál helyzetben az emberek azt néznek amit szeretnek.
2022. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nézd, ami érdekel. Ne foglalkozz vele, hogy ki mit mond.

Én például Jóban Rosszbant nézek. Sokak szemében ez gáz, meg szar. Elfogadom, de ettől még jó kis esti program a családdal.

Én sem tartom sokra, mégis elvagyok vele. Fogalmam sincs miért.

Ha neked tetszik a Miraculous, akkor nézd. :) Bár nem ismerem.

2022. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Oké, hát ovis kislányoknak való sorozat, amikor a gyerekkel néztük, én szétuntam magam apró darabokra. Jópofa meg cuki, de kiszámítható és gyerekes, úh. szerintem jogos a megérzésed, hogy ez fura döntés.
2022. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én pl nem nézném de Isten ments hogy lebeszéljelek róla vagy ítélkezzek
2022. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves fiú vagyok és nemrég kezdtem el. Nincs ebben semmi, ha tetszik vagy el akarod kezdeni akkor nézd, ennyi. Én pl szívesen nézek még Hannah Montana-t vagy Alkonyatot is. De senkit sem érdekel, és engem sem érdekel hogy mások mit néznek.
2022. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
En 17 eves lany vagyok es konkretan odavagyok a miraculous-ert. Nincs ebben semmi szegyellni valo vagy ilyenek!! Ha nezni akarod nezd, en pedig csak ajanlani tudom mert en imadom!
2022. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!