Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted hogy folytatódott a...

Szerinted hogy folytatódott a jóbarátok élete?

Figyelt kérdés

Szerintem Phoebe és Mike kivette Monicáék lakását, és Joey néha átment hozzájuk hülyülni. Neki lett egy új, szexi lakótársa. Ross és Rachel maradtak Ross lakásában, Ross a dínókkal foglalkozott továbbra is, Rachel pedig valami menő divatcégnél kötött ki.

Időnként mindannyian elmentek Chandlerekhez, de Rachel és Ross sűrűbben, mert ugye Ross a tesója és a gyerekeik is, ahogy nőttek, sokat játszottak együtt.

Na, hát ez az én verzióm, mi a tiétek? :)


2022. jan. 6. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Joey-t tudjuk, volt Joey nevű sorozat, amiben tényleges Joey van, róla szól, közvetlen a Jó barátok sorozat után játszódik, két évadot élt meg a sorozat.
2022. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tapasztalataim alapján a való életben ha szétköltözik és egymástól messzekerülnek a barátok akármilyen jó is volt a viszony és sok szép közös emlék, ennek ellenére elhidegülnek a kapcsolatok.

De a jóbarátok sosem volt valami valósághű, én pédául most is 30 évesen idegenekkel lakom egy nagyvárosban és ennyi idősen nem olyan fun mint ahogy azt bemutatták akkor sem ha kedves jókedélyű emberekkel vagy. Persze ez csak egy sorozat, szóval valszeg úgy ahogy írtad, vagy nyílván valahogy összeköltöznek megint, ha folytatták volna.

2022. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!