Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a láthatatlan...

Miről szól a láthatatlan ember film? (Azt mondják nagyon ijesztő ezért nem merem megnézni)

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik? Igazából mindegy, egyik sem ijesztő szerintem, pedig én elég félős vagyok.
2022. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő? Nem mondanám, viszont feszültség van benne. Arról szól, hogy mi mindenre képes, egy zseniális pszichopata elme, s mennyire becsaphatók az érzékek.
2022. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb arról szól, hogy egy láthatatlanná tevő ruhát feltaláló, egyébként pszichopata férfi folyamatosan zaklatja a volt barátnőjét, aki megpróbálja ezt bizonyítani, de mindenki őrültnek nézi.


Vannak ijesztő jelenetek, és az egész filmnek valami roppan feszült hangulata van, ami (szerintem) a végén sem oldódik fel, de nem horror, egy átlagos 16 éven felüli megbírja.

2022. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az valaminek a nagyon olcsó koppintása, tipikus modern gagyi mozis koppintott film.
2022. jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

A láthatatlan ember (1933)

Régi majd 90 éves de jó film...

Egy tudós fölfedez egy láthatatlanná tevő szert.Azt ki is próbálja magán.Amitől megzavarodik és láthatatlan állapotában,meztelenül(mert a ruha fölfedné) különféle bűntetteket követ el.

2022. jan. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

A láthatatlan ember(1983)


Gárdonyi Géza azonos című regényéből készült film.

"A történet Attila nagykirály udvarában és Bizáncban játszódik, főszereplője egy thrák írástudó, aki elkíséri bizánci urát a mai Szeged környékére, ahol Zéta beleszeret egy hun előkelőség lányába."

2022. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb 5-6 évesen láttam... Nem ijesztő inkább izgalmas.
2022. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!