Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy nem unjak az embernek...

Hogy nem unjak az embernek ezt a sok szuperhosos filmet?

Figyelt kérdés

Nem mindegyik szuperhost ismerem de a Spider-Man mar az agyamra megy. Egyedul a 2002-es Spider-Man jott be a tobbi mar ugyanaz.

Nem nagyon lattam a Batman filmeket, esetleg azok jobbak lehetnek?



2022. jan. 15. 03:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Mintha kötelező lenne megnézni őket.

Szuperhősöst a régi 3 Pókembert meg a legelső Bosszúállók filmet láttam és ennyi, szóval részemről sok vizet enm zavarnak, és az se zavar ha más meg szereti nézni őket.

2022. jan. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem vágynak változatosságra ¯\_(ツ)_/¯
2022. jan. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Ki nem allhatom ezeket a filmeket
2022. jan. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell minden marvel filmet látni. Pl én az új Pókember filmeket nem is láttam még, de nem is nagyon érdekelnek. Már régen alább hagyott a Marvel mánia


Viszont ha nem az a szokványos színes naciban ugrálunk jobbra balra féle szuper hős filmre vágysz akkor itt van néhány.


Logan (2017)

Watchman

Sötét lovag trilógia

2022. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi erővel hogy nem unják az emberek az akció filmeket? Vagy a vígjátékokat?

Bár tudom, maga az, hogy szuperhős film nem egy műfaj, de attól még ugyanúgy rá lehet húzni bizonyos műfajokra is ezt a kérdést. Ha valaki látott már 500 akciófilmet, sok újat nem fog neki adni az 501. mégis megnézik. Az első válaszolóval értek egyet, én sem nézem azt, ami nem érdekel. Nem értem másokat hogyan zavarhat ez.

2022. jan. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Tudod, ízlések és pofonok.
2022. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy mind egy kaptafára készül. Én tudnám díjazni őket, ha lenne bennük valami kis ötlet, egyéniség. Az egyetlen, amit a mai napig meg bírok nézni, az az 1989-es Batman, aminek remek hangulata és színészei vannak.
2022. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Régen bevallom én is szerettem a Marvelt, meg 1-2 filmet ma is megnézek, de én is rettenetesen meguntam már őket, ráadásul a mostaniak teljesen hulladékok, a mostani Pókember nagyon jó példa, az tényleg kiemelkedően rossz, a sztori bugyuta, értelmetlen, erőltetett, a színész gyerek pocsék, és az egész olyan mint egy drogos rémálom. De a sorozatok se sokkal jobbak.

Én a Star Warst mérföldekkel jobban szeretem, az a mai napig minőségi tudott maradni (a három pár éve megjelent film volt kilengés kissé, de azokat leszámítva 1977 óta konstans magas színvonalon pörög és izgalmas a mai napig).

2022. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Én a Star Warst mérföldekkel jobban szeretem, az a mai napig minőségi tudott maradni (a három pár éve megjelent film volt kilengés kissé, de azokat leszámítva 1977 óta konstans magas színvonalon pörög és izgalmas a mai napig)."


Hat a 3 prequel eleg gyenge. George Lucas nem tud dialogusokat irni.

2022. jan. 20. 18:46
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező ha nem tetszenek a szuperhősös dolgok filmek marvel és dc akkor nem kell megnézni hogy ha annyira nem birod nézni ezeket nem mondta senki hogy kötelező nézni és képzeld el nem fogják sokan megunni ezeket a filmeket mert nagy népszerűségük van.8 as ne hasonlist már a star warst a képregényfilmekel mert a kettő nem ugyanaz illetve kérdező star warsböl az elözményfilmek igenis jók én azon nöttem fel és a klónok háboruja sorozatban a mostani trilogia az nem igazi star wars az egy rakás fos.
2022. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!