Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy nem unjak az embernek...

Hogy nem unjak az embernek ezt a sok szuperhosos filmet?

Figyelt kérdés

Nem mindegyik szuperhost ismerem de a Spider-Man mar az agyamra megy. Egyedul a 2002-es Spider-Man jott be a tobbi mar ugyanaz.

Nem nagyon lattam a Batman filmeket, esetleg azok jobbak lehetnek?



2022. jan. 15. 03:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
A mai genetikai hulladékoknak már mindent le lehet tolni a torkán.elzombisodas van. Inkább egy jó western vagy háborús film a régi időkből.
2022. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a legnagyobb baj, hogy vannak szuperhősös filmek, hanem hogy tucatszámra csinálják őket, és semmi egyedi nincs bennük. Ez már csak arról szól, hogy kikalkulálják, mennyi bevételt hoz várhatóan a rajongótábornak köszönhetően, aztán legyártják. Nulla kreativitás.
2022. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
11 ha nem tetszik mert hulladék neked a mai tucat filmek akkor ne nézd.
2022. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Igazából az a szánalmas, hogy úgymond jobbnak tartja azt ha valaki régi western meg háborus filmet néz, mikor izlésről ugye normális ember nem vitatkozik és enm is ítél.
2022. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
17%

De jó is hogy nem lehet érdemi beszélgetést folytatni arrol, hogy milyen demagóg, tényleges tartalmat nélkülöző és tucatgyártott a modern filmipar legjava, mert jön egy tucat pokember fan felnőtt azt ismételgetni, hogy "há' ha nem teccik, nem kee megnézni"


Jólvan nyilván nem kell, de azért csak lehet arról beszélni, hogy miért gyártják egymás után ezeket a szar filmeket, amiket ráadásul olyan bazi drága megcsinálni, hogy jóformán a teljes magyar államadósságot ki lehetne fizetni belőle.

2022. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Kezdjük ott, hogy te voltál az, hogy hát mert a western és háborús filmeket kell nézni... csak ott a hiba, hogy amit röviden jeleztem, hogy ízlésről ne próbálj már vitázni, minden embernek más és más tetszik, ennyi.


Mondjuk a másik része is kifejezetten jó... papíron te nem szereted őket, tehát nem is nézed őket, de azt tudod, hogy xar filmek... én sem nézem őket, így nem is nyilvánítok véleményt róluk mint filmek. De el kell fogadni, vannak az egyszerű emberek, és vannak a helikopterek, akikre mi csak felnézhetünk, hisz mindent is jobban tudnak, így azt is hogy valamelyik film xar, még ha nem is látták.


Végül pedig azért készülnek, mert bizony sikeresek, mert bármilyen hihetetlen a filmipar sem szeretetszolgálat, hanem egy bevételt generáló ipar. Azt fogják készíteni amire több ember kíváncsi, és nagyobb bevétel lesz belőle, ennyi az egész.



Na akkor most miről is kell érdemben beszélni?

2022. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

Én spec annak idején imádtam őket, mára meg a hányinger kerülget ha csak szóba jönnek. Amilyen jó volt az első Vasember vagy Amerika kapitány, annyira hulladék az utóbbi években ez a sok gépsoron gyártott, agyament hülyeség teletolva marhaságokkal mint időutazás és társai, meg a nélkülözhetetlen polkorrekt SJW szeméttel.

De ha még nem lenne így, akkor is unalmas lenne ennyi idő után. Arról nem is beszélve, hogy könnyű mondani hogy "persze ne nézzed", csak az a baj ezzel hogy az ilyen filmek miatt mást sincs amit nézzen az ember. Mert ahelyett hogy új, egyedi filmeket gyártana Hollywood, inkább a 2000. Batman meg 1500. Pókember kliséhalmot kell kinyomni magukból. És még elkerülni se tudod, mert mindenhonnét öntik a nyakadba, Facen, hírportálon, utcai plakáton, mindenhol csak azt látod.

2022. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
5%
11es vagyok .személy szerint jobban élvezem a2000 előtti filmeket.azoknak van mondanivalója tudták hogyan kell feszültséget fokozni 2000 után hanyatlásba kezdett a filmgyartas.irod hogy akkor ne nézd és kész ennyi oké nem nézem.de most komolyan ezekből mit tanul a felnövö generáció?hogyan kell használni a vasember páncélt meg a digitalizált monitorokat de jó. Személytelen gondolkodásra képtelen zombik lesznek az emberek.A C.B.s batmannal nálam amúgy is meghalt batman az újat megnezem mert kíváncsi vagyok benne valamire de nincsenek nagy elvarasaim .Pattinsonbol egész jó színész lett mostanra.ahogy fentebb írták vasember1 király volt cap.amerika is de ami utanna jött.miközben az olyan színész rendezőt mint mel gibson kiközositik el lehetetlenitik.vagy Clint easwod aki rendezni is tud még ilyen idősen is.
2022. márc. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk lehet hogy filmet azért ülnek le nézni, hogy kikapcsolódjanak, szórakozzanak. Most bármilyen filmre lehet mondani, hogy mit tanulsz belőle. Ennyi erővel a westernből mit tanulsz? Hogy kell a hatlövetűt használni a világháborúsból pedig,hogy miként dobd el a kézigránátot.


És ezt most csak azért írtam mert ez a két példa jött adott kommentben. Bár ez a gondolkodásra képtelenség, akkor ezek szerint a régi filmek sem tanítottak meg gondolkodni, mert ahogy az elején már említettem, ízlésről akarsz vitatkozni, mintha arról akarnál meggyőzni valakit, hogy márpedig az alma jobb, úgy hogy a másik illető a körtét szereti.


Filmet azért néz az ember, hogy kikapcsolódjon, és most mindegy, hogy egy vígjáték, szuperhősös, vagy épp dráma.

2022. márc. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem megbántani akarlak, de a legnagyobb butaság, amit ebben a témában lehet írni az az, hog nincs más csak ezek. Ha nem nézel körül az csak a te hibád.


Ez egy értelmetlen vita, évente több ezer film jön ki világszerte, amiből tételezzük fel 8-10 Marvel és DC.


Mi a probléma akkor?


Azzal pedig vitába szálltál, hogy "ha nem érdekel, ne nézd".

Miért? Engem nem érdekelnek a horrorok 99%-a, de soha egy rossz szót sem mondok róluk, hacsak nem nézek meg egyet és arról az egy filmről mondom el a véleményem, de nem szapulom a horror műfaját azért, mert engem nem kötnek le. Mindenki másmilyen.

2022. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!