Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az azkabani rabok hogy szerezt...

Az azkabani rabok hogy szerezték vissza a pálcájukat?

Figyelt kérdés
Az azkabani rabok hogy szerezték vissza a pálcájukat? Ha a Roxfortból kirugnak valakit, akkor kettétörik a varázspálcáját. Az lenne a minimum, hogyha valaki egy veszélyes bűnöző,akkor megsemisítik a pálcáját. Vagy ez csak nekem fura?

2022. jan. 15. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__11068274..


Talán a 4es, 5ös, 7es válasz érdekes lesz számodra.

Ez jó kérdés, már én is gondolkoztam rajta. Sajnos a könyvben nem áll rendelkezésünkre konkrétabb információ erről. Vagy legalábbis én nem emlékszem rá. Remélem segíthettem

2022. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a minisztériumban őrizték a pálcákat amit egy jó emberre szórt Imperiussal simán visszaszerezhettek.
2022. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

De az is lehet, hogy vettek nekik másikat, mert ugye Ollivandert is elfogták, így a boltból korlátlan pálca állt rendelkezésre, na meg nem egyedül ő készített pálcákat.

Az is lehet hogy alapból több pálcájuk volt, esetleg elrejtve akár, amit a szökés után magukhoz vettek.

Még egy lehetőség, hogy azoknak a varázslóknak a pálcáit eltették akiket megöltek, és ott kerestek kompatibilisebb pálcát maguknak.

2022. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3.


Több halálfalónál (Bellatrix,Lucius stb.) ellett mondva, hogy ugyanazt használták utána is, mint előtte.

2022. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)!
2022. jan. 17. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!