Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rátok, milyen hatással volt a...

Rátok, milyen hatással volt a 13 okom volt?

Figyelt kérdés
Helló! Bár, már eltelt pár év az utolsó évad óta is, ennek ellenére, van olyan aki ma is nézi vagy már látta? Milyen hatással volt rátok? Sikerült tanulni esetleg, tanulsággal ellátnia benneteket?

2022. jan. 16. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik kedvenc sorozatam annak ellenére, hogy sokan unalmasak találták. Nagyon komoly témákat dolgoz fel, amik napi szinten előfordulnak. Az iskolákban megnézetném a diákokkal, mert lehet, hogy kicsit tanulnának belőle.
2022. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam az első évad után már, hogy rohadtul kötelezővé tenném a suliban.

Lenne egy ilyen külön óra, mint a filmben, amikor ilyesmivel foglalkoznak, megnézik a sorozatot, megbeszélik, ha van még ilyen film/sorozat, azt is.

Folyamatosan nyomatnám a diákoknak, hogy rohadtul nem kéne szemétkedni, meg figyelni kéne egymásra.

2023. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!