Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik közeljövőben megjelenő...

Melyik közeljövőben megjelenő Star Wars sorozatot várjátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Megjegyzés: tudom hogy a Book of Boba Fett már fut, mivel magam is követem, már a fele sorozat le is ment, de egyrészt még lehet sokan nem kezdték el, másrészt a vége még hátra van, szóval aki annak a befejezését várja, vagy csak még nem tudta elkezdeni, az jelölje azt, a többiek meg nyilván azt ne. A többi meg még nem jelent meg értelemszerűen.

2022. jan. 22. 15:05
A kérdező szavazást indított:
The Book of Boba Fett
The Mandalorian 3. évad
The Bad Batch 2. évad
Kenobi sorozat
Andor sorozat
Ahsoka sorozat
Rangers of the New Republic
ezek közül egyik sem
35 szavazat
 1/10 anonim válasza:
13%

Én már semmit, elengedtem a SW univerzumot.


1 van ami megmozgatna, 18+ R korhatárosan: [link]


SPOILER!


Leírása:


A Birodalom börtönhajója, a Tisztogató ötszáz elítéltet szállít. Gyilkosok, rablók, lázadók és tolvajok, köztük Han Solo és Csubakka várja, hogy elérjék célállomásukat, egy fegyenctelepet. Az Ismeretlen Régiók mélyén, egy üres szektorban járnak, amikor a hajtóműveik hirtelen meghibásodnak. Szerencsére a közelben rátalálnak egy elhagyatottnak tűnő csillagrombolóra. Két felderítő osztagot is átküldenek, de csak az egyik tér vissza. Hamarosan az is kiderül, hogy a visszatérők szörnyű betegséggel fertőzték meg a Tisztogató utasait.


Ez azonban csupán a kezdet. A maroknyi túlélőnek rá kell ébrednie, hogy nem a betegség jelenti a legnagyobb veszélyt számukra. A csillagromboló fedélzetén sosem látott borzalmak várják őket: halottak térnek vissza az élők közé, hogy csillapítsák éhségüket.


Megindul a versenyfutás az életben maradásért, és semmi sem garantálja, hogy a halál a legrosszabb, ami az élőkkel történhet...

2022. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezek közül a Kenobi.


De amúgy én már a High Republicról néznék dolgokat. A könyvek (legalábbis az a 3, ami magyarul kijött eddig) nekem meglepően tetszettek.


Vagy ha már ennyire ragaszkodunk a Skywalker-erahoz még mindig, akkor én már egy Klónok Háborúja timelineban, vagy legalább bármit, ami nem a Birodalom születése és az EP9 közti korszakban játszódik

2022. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Ok, nem sikerült megfogalmaznom, a lényeg, hogy szívesen látnék bármit ami nem az EP3 utántól az EP9-ig tartó idővonalban játszódik
2022. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Egyiket sem, Disney töl köszönöm nem.
2022. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A Boba most fut, így azt ignorálom ennél a kérdésnél.


1. Kenobi

2. Mando 3. évad

3. Ahsoka

4. Andor, Acolyte

5. Bad Batch

6. Rangers, Lando

2022. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Én a HIgh Republic érának örülnék a legjobban. Ezek közül pedig a Kenobit várom a legjobban.
2022. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
1: Ez nem Star Wars, csak egy tucathorror, Star Wars settinggel. Fanfiction-nek is gyenge az a könyv.
2022. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen elrugaszkodva ezektől eltekintve egy ilyen 500-1000 évvel a 9. Utáni időszak mivel arról a korról annyit tudunk hogy ahhoz képest yoda fajáról enciklopédiát lehetne írni. De azért ha a most megjelenőkről beszélünk egyértelműen a kenobi.


Az is közre játszik hogy a mcgregor féle obi wan a kedvenc sw karaktereim közé tartozik a kánonba és azért is mert kiváncsi vagyok hogy is élte az életét a tatooineon (aztán ne úgy végezze mint luke) na meg a fiatal lukera is kiváncsi vagyok mert valszeg szerepelni fog

2022. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Kenobi

2. Ahsoka

3. Acolyte

4. Mando 3

5. Lando

6. Bad Batch 2

2022. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Rangers of the New Reb

publicot tudtommal elkaszálták a Cara Dune-t játszó színész kirúgása miatt, pedig érdekelt volna. :( Úgyhogy marad a Mando 3. évad és az Ahsoka, amiket nagyon várok.


Book of Boba már megy, de annyira nem muzsikál jól, az Andor, a Bad Batch 2 és az Acolytes eléggé hidegen hagynak, a Kenobi még az, ani érdekel valamennyire. Félreértés ne essék, mindet végig fogom nézni, és arra is látok esélyt, hogy pl. a Bad Batch ugyanolyan kedvenccé válik, mint a Clone Wars és a Rebels, de egyelőre az első évad annyira nem volt meggyőző. (Hasonlóan a másik két említett animációs sorozathoz.)

2022. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!