Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megfog-e jelenni a közeljövőbe...

Megfog-e jelenni a közeljövőben magyar nyelven a The New Jedi Order könyvsorozat?

Figyelt kérdés

Meg akarom vásárolni a The New Jedi Order könyvsorozatot. Ebből adódóan érdelne, hogy a közeljövőben (körülbelül az elkövetkezendő 1-2 évben) várható-e a magyar nyelvű megjelenésének elkezdése eme könyvsorozatnak. Ha nem várható a magyar nyelvű megjelenés a közeljövőben, akkor elkezdeném megvásárolni angol nyelven.


Akik közel állnak egyes könyvkiadókhoz – némely platformokon ugyanis szoktak ilyen emberek meg-megjelenni alkalomadtán, valós információkkal – azok tudnának-e információkat adni a The New Jedi Order könyvsorozat magyar nyelvű kiadásának helyzetéről?



2018. szept. 5. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel már nem kánon, így nem hiszem, hogy lesz újranyomás belőle.
2018. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Újranyomás? :D De hiszen még meg sem jelentek magyarul! :D Hogy lenne akkor belőlük ÚJRAnyomás? :-)


Ha már szóba került az újranyomás: A The New Jedi Order angol nyelvű kiadásiat már korábban szemléztem némelyik webáruházban, ott láttam olyan The New Jedi Order-könyvet, amit újrakiadtak a Legendák–Kánon szakadás után. (A borítóra ráírták, hogy "Legends".)


Egyébként az, hogy egy Csillagok háborúja-könyv "Legendák" kategóriába esik, az miért csökkentené az esélyét a kiadásának más nyelven?

Az emlékeim szerint valahol olvastam, hogy a Legendák és a Kánon könyvek fogyása között marginális a különbség. Magyarán körülbelül ugyan úgy veszik az emberek a Legendákat, mint a Kánont.

2018. szept. 6. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, másik sorozat tagja volt, amire azt hittem ez. Szóval azt adták ki régebben, nem ezt.


Magyarországon a kánon regényeket láttam újonnan kiadva, ebből következtettem, hogy nem várható. Más is írta már ezt.

2018. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megveszem a The New Jedi Order könyvsorozatba tartozó könyveket angolul. Ha ennyire nem várható, hogy magyar nyelven kiadják ezt a könyvsorozatot.
2018. szept. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!