Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a 2017 szépség és...

Szeretitek a 2017 szépség és a szörnyeteget? Ha igen kii a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 20:51
A kérdező szavazást indított:
Belle
Szörnyeteg
Gaston
LeFou
Belle apja
Csészike
Tik- Tak úr
Lumiere
Filip a ló
Más
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Belle
2022. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is.
2022. jan. 22. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Mámint Belle
2022. jan. 22. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a szörnyeteg. Zord rideg az embereket megvető fenevad. Aki valójában egy hihetetlen jó ember az álca mögött. Magamra ismerek benne kissé ezért is mindig ez a szereplő volt a legszimpatikusabb. Belle meg azért mert mindig is ilyen nőre vágytam aki nem felszínes és a dolgok mögé lát illetve kész feláldozni magát a szeretteiért.
2022. jan. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én akaratomon kívül váltam olyanná mint a szörnyeteg, vele tudok így leginkább azonosulni. Én pont ellentétesen indultam mint a filmbeli herceg, mert bár nem vagyok jóképű, mindig mindenkivel próbáltam kedves, segítőkész, empatikus lenne, amire a mai világban az lett a reakció hogy mindenki megutált, undorral tekintett rám és elfordult tőlem. Megkeseredtem, depressziós lettem, elvesztettem az emberi kapcsolataimat, a hitem az emberekben, elzárkóztam a világ elől és csak az emlékeim maradtak. Nem szolgáltam rá, de ezt osztotta a sors. nekem nem jutott happy end, pedig volt egyetlen alkalom amikor közel jártam hozzá, de csak még nagyobb fájdalom lett a vége... Én vagyok az élő szörnyeteg, aki szörnyeteg is marad az emberek szemében, az idők végezetéig...
2022. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!