Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vonja le a pénzt a...

Miért vonja le a pénzt a Netflix, ha nem enged regisztrálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem, hogy tegnap megpróbáltam regisztrálni a Netflixre. Folyamatosan azt írta ki, hogy sikertelen és próbáljam újra később.:/ Tehát nincs fiókom, nem tudok belépni a Netflixbe még mindig. Ennek ellenére ma megnéztem és ugyanúgy levonta a 4500 forintot. Úgy, hogy gyakorlatilag ez a fiók nem is létezik.

Veletek történt már ilyen? Ilyenkor egyáltalán, hogy lehet lemondani az előfizetést, ha be sem tudok lépni a Netflix fiókomba? Fogalmam sincs mitévő legyek, a semmiért fogja havonta levonni a pénzt.



2022. jan. 23. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi van? Ennek így semmi értelme nincsen amit leírtál.


Miért akarsz regisztrálni? Ha Netflix vonja a díját akkor nyilván volt egy fiókod amin előfizettél és nem vontad le nem?


Vagy soha nem fizettél elő Netflix-re és nem volt fiókod? Akkor meg valaki hozzájutott a bankkártya adataidhoz és Netflix előfizetést vásárolgat róla.

2022. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vonta le a pénzt, csak zárolta. Vissza fogod kapni 14-30 nap múlva, amikor a bank terhelés hiányában feloldja.
2022. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!