Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Emilia Clarke tényleg...

Ha Emilia Clarke tényleg olyan rossz színésznő mint sokan mondják, akkor hogy lehet hogy tele van díjakkal?

Figyelt kérdés

Wikipédia, nem én találom ki:

[link]

Van ezek szerint Szaturnusz-díja, BAFTA-díja, Empire Awardja, 4x jelölték Emmy-díjra, 7x Screen Actors Guild díjra, 3x MTV és Teen Choice Awardra... Ezek alapján azért annyira rossz mégse lehet.



2022. jan. 31. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz színésznő, csak nem minden szerep való neki.

Pl. a romantikus vígjátékokban jókat alakít, meg habár a got 8. évada egy nagy fosh, sokkal jobban alakít benne, mint korábban.

Viszont bizonyos szerepek nem illenek hozzá, pl. Sarah Connor, viszont Hollywood megpróbálta ilyen szerepekben is eladni.

Szóval nem borzalmas, de a képességeihez mérten kell neki szerepet találni.

2022. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mintha a díjak arról szólnának, hogy ki mennyire tehetséges... Mind a Trónok Harcáért kapta, mert a sorozat felkapott volt. Az igazság az, hogy Emilia Clarke tényleg rossz színész, a végére belejött, de az első pár évadban szerintem még nagyon hamis volt. Kit Harington is kapott jópár jelölést, pedig ő még rosszabb volt, mint Emilia, a szemöldökbiggyesztgetéseitől már undorom volt, egyszerűen annyira fals a játéka, hogy szóra se méltatom. Aki igazán megérdemelte volna, az Lena Headey, de ő is csak a jelölésekkel maradt, ahogy Diana Rigg is, az a szomorú. Egyébként tudnivaló, hogy csak azért kaptak annyi jelölést a GOT színészei, mert nagyon felkapott lett a sorozat. Oscart is régóta nem az kap már, aki megérdemelné, már jópár éve közrejátszik minden PC szempont, amibe jobb ha nem megyek bele, mert akkor törölve lesz a válaszom, de szerintem tudjátok. Szóval nem, a díjak és jelölések már nem tükrözik, hogy ki mennyire tehetséges!
2022. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a Trónok harca elején volt az. A végére egészen belejött. (persze most sem egy színészóriás, de rossznak nem mondanám)
2022. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen gondolj bele. Mondjuk nézd meg egy Eva Green alakítását és az övét. Ha nem látod a különbséget, akkor nem tudok mit mondani.
2022. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezek a jelölések... nagyon szeretem Pókembert, tetszett a film is, de amikor azt olvastam, hogy mindenféle díjakra akarnak vele pályázni... hát nem tudom. A látvány jó volt, Tom Holland se rossz, de azt hiszem azért annyira nem volt hatalmas alakítás, hogy Oscart érdemelne. :D Viszont valamit biztos bezsebelnek.
2022. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Jókor sz0pott le jó embereket
2022. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!