Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok erről a Timothee...

Mit gondoltok erről a Timothee Chalamet-ről?

Figyelt kérdés
Szerintem úgy néz ki, mint egy kiélt, drogos b**i, aki megrekedt a fejlődésben. Nyugtassatok meg, hogy a mai tinilányoknak nem jönnek be az ilyenek, mert ha igen, akkor sokkal nagyobb a baj a világgal, mint gondoltam.

2022. febr. 1. 16:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10: Ebben igazat adok. A Titanic idejében DiCapriót is szidták, nyálasnak tartották, de hogy őszinte legyek, elfogadható volt még abban az időben is, és azért ő nem egy rossz színész. De nézzetek meg pár fotót erről a Chalametről. Iszonyat gyökérül néz ki az a csávó. Azt hittem, a Barbie-baba kinéztű Zac Efron lesz a mélypont, de ennél a gyereknél még ő is férfiasabb.
2022. febr. 1. 20:10
 12/17 anonim ***** válasza:
21%

Leonardo DiCaprio teljesen más kategória, ő kiváló színész és szerethető ember. Annak idején én is túlsztároltnak tartottam, de ezzel együtt a színészi tehetsége és a pozitív személyisége mindig is elvitathatatlan volt, és így "idősebb" korára már a kinézete is teljesen rendben van.

Ezektől a manapság sztárolt emberkéktől viszont a hideg ráz, nem csak simán gyerekesen/nyálasan néznek ki, de konkrétan ijesztően, színészi tehetsége a többségnek egy fikarcnyi sincs, és mint magánember is szépen halmozzák a botrányokat.

2022. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12: Igen, abban is egyetértek, hogy ezek a sztárok, mint ez a Chalamet is, ijesztőek. Az is érdekes, milyen beteg botrányaik vannak sokszor.
2022. febr. 2. 13:09
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem túltolod a személyes gyűlöletet.

A Dűnében jó volt, én nagyon várom a 2. részt.

A Kertben is jól hozta a szerepét, ott maga a film volt rettentő szar, ott maga a rendezés meg az egész sztori amivel komoly gondok voltak.

2022. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14: Nem láttam a Dűnében nagy alakítást tőle. Nézd meg DiCapriót a Wall Street farkasában! Azt már hívhatjuk szerepformálásnak.
2022. febr. 2. 16:01
 16/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem tehetségtelen, bár valóban nem minden szerepében jó. A Szólíts a neveden szerintem egy teljesen megérdemelt Oscar-jelölés volt.

Számomra sem vonzó, de ezt összemosni a tehetséggel azért erős.

2022. febr. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%

Én 17 évesen vonzónak találtam, és akkor még egy “senki” volt úgymond. Nem volt ismert és nem volt semmilyen jelölése. Igazából utána kezdtem nem szeretni, hogy ilyen felkapott lett és már szinte mindenkinek ő tetszett. Szerintem van neki tehetsége, de számomra kiábrándító minden színész, aki ennyire fel van kapva mert rengeteg más hasonló tehetséges színész van, és én szeretnék új arcokat látni a filmekben.

Szerintem rengeteg a tehetséges ember van a világban és örülnék, ha többen kapnának esélyt, hogy megmutassák, nem csak az a néhány akit felkaptak, meg a celebek gyerekei.

2022. márc. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!