Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » '90-es évek thillerjei:...

'90-es évek thillerjei: Hetedik, Elemi ösztön, Bárányok hallgatnak - melyik tetszett jobban és miért?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Bevallom őszintén, még egyiket sem láttam, de a Bárányok hallgatnak tervben van, hogy megnézem.
2022. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Bárányok hallgatnak
2022. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ezek közül a Hetedik, bár pluszként a 8 millimétert is megemlíteném, ami hasonló kategória szintén a 90-es évekből. A nyomasztó atmoszférájuk még izgalmasabbá tette a 2 filmet és a befejezés mindkét esetben óriási volt szerintem.
2022. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
A bárányok hallgatnak eléggé klasszikus. Anthony Hopkins mindössze 16 percet szerepel az egész filmben de így is oscar díjat kapott a játékáért.
2022. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HalkHogen ***** válasza:
95%

Kétségtelen, hogy hangulatban nagyon ott voltak a szeren ezek a filmek. A legszínvonalasabb mozi szerintem A bárányok hallgatnak, de a másik 2 is szeretnivaló. És igen, a 8 mm is egy remek hangulatú thriller. Meg a Játsz/ma.


Még melléjük tenném az alábbiakat is mint kevésbé ismert, de remek filmeket:


Egyedülálló nő megosztaná...

Ártatlanságra ítélve

A kéz, amely a bölcsőt ringatja

Gattaca

Tökéletes másolat

2022. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Elemi ösztön. A párommal néztük meg moziban és alig vártuk, hogy hazaérjünk..:)

A Hetediket akkor még nem láttam, A bárányok hallgatnak meg annyira nem tetszett.

2022. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

#1-es vagyok. Ha már így szóba jöttek más thrillerek is a '90-es évekből, akkor amiket én eddig láttam és tetszettek is:


A kéz, amely a bölcsőt ringatja

8 mm

Éjjeliőr a hullaházban

2022. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!