Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DC fog valaha összehozni...

A DC fog valaha összehozni egy normális univerzumot mint a Marvel?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam az igazság ligáját de nekem nagyon furcsa volt. Oké láttam már a Wonder Womant meg az Aquamant is szóval tudom hogy nekik van külön filmjük meg Supermannek is de ugye olyan furcsa hogy folyton cserélgetik az embereket. Eddig Batman is olyan volt mint James Bond hogy mindig más játszotta. Számomra Batman ott elúszott hogy Christian Bale nem folytatta. Most akkor marad végül Ben Affleck? Vagy itt nincs olyan hogy x filmre szerződnek? Vajon ha lesz másik ilyan csapat film akkor megin más fogja játszani? Meg ugye mutatták a zöld lámpásokat is de ott is játszotta Ryan Reynolds és az a film megbukott vajon foglalkoznak még vele vagy csak megemlítik őket? Meg valaki elmondja miért acélember a Superman film neve? Meg hogy akkor a Suicide Squad az össze lesz hozva az igazság ligájával? Lesz vajon közös filmjük? Bocs a sok kérdésért de nem vagyok otthon a dc-ben. Köszi aki válaszol:)

2020. júl. 29. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kissé kevered a dolgokat. Először is igen, a DC moziuniverzuma (DC Extended Universe) hasonló a Marveléhez, hasonló koncepcióval próbálkoznak ők is. Batmant eddig végig Ben Affleck játszotta, a következő Batman filmben fogja váltani őt Robert Pattinson. Christian Bale a Nolan féle Batman trilógiában játszott, nem a DCEU-ban. Egész biztos, hogy itt is x filmre szerződnek a színészek, ha lejár a szerződés és nem ír alá újra, akkor igen, ismét más színész lesz. Zöld lámpás film sem volt még a DCEU-ban sem Ryan Reynoldssal, sem mással. A Superman filmnek azért lett Acélember a címe, mert a készítők így döntöttek. Elképzelhető, hogy lesz Igazság Ligája vs Öngyilkos osztag, ez majd a bejelentésekor fog kiderülni.
2020. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi igen nem tudom pontosan hogy ez náluk hogy működik. Akkor náluk melyik filmmel kezdődik az ő univerzumuk? És akkor a Robert Pattinson felé Batman is velük fog lenni utána? Vagy ő egy előzmény lesz hogy ugye fiatalabb
2020. júl. 29. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Acélember volt az első film a DCEU-ban, de fél perc alatt megtalálod a wikipedia oldalát, ott van sok film is, amik még csak tervben/forgatás alatt állnak. Tudod követni a dolgokat. Hogy miről fog szólni az új Batman film, azt hiszem még nem lehet tudni, legalábbis én is futottam bele. De a színész cserét azt ne úgy képzeld el, hogy azért, mert fiatalabb Pattinson, akkor előzmény film lesz. Csak szimplán más fogja játszani Batmant. (Persze ettől függetlenül még csinálhatnak előzményfilmet is, de nem ezért)
2020. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat sokat segítettél, megy a zöld kéz!
2020. júl. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!