Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csacska angyal: Federico vs...

Csacska angyal: Federico vs Max, ki volt a jobb pasi?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek lesz valami a Disney remakeből? Már vagy tíz éve megvették a jogokat, de nem forgattak semmit.

2022. febr. 9. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Federico
Maximo
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen, de imádtam ezt a sorozatot, emlékszem suliból rohantam hazáig, nehogy lekéssem :D nem tudom, nekem valahogy Federico jobban a szívemhez nőtt, Maximoval se volt bajom, de valahogy inkább Fede (lehet azért mert Ő volt az első szereplő, és mert alig tudtam abbahagyni a sírást, ahogy kiírták a sorozatból :D)
2022. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is imádtam, pedig alapból szappanoperákat nem néztem. Amúgy azért jutott eszembe, mert elkezdtem újra megnézni a részeket és aztán a youtube feldobta Flor Bertotti csatornáját és jó látni, hogy a színészek még mindig jóban vannak, tartják a kapcsolatot. Kicsit visszahozta a gyerekkoromat. Ez az újabb.

https://www.youtube.com/watch?v=aj1rHPf-Yzw

De volt a Fedét játszó is.

https://www.youtube.com/watch?v=xMcnJkW2f0U&t=303s

2022. febr. 16. 01:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen, nekem is nemrég dobta fel Flornak a youtube csatornáját. Pont jókor, mert nemrég kezdtem el a spanyolt is tanulni, szóval van motiváció is.

Rendesen öregnek érzem magam (26 vagyok) látva ezeket a videókat, hogy a színészek is hogy megváltoztak, mennyi idő eltelt azóta... Imádtam ezt a sorozatot, meg a barátnőim is :) Emlékszem mekkora divat volt a "csacska angyalos" tornacipőzés :) Ajj de sajnálom hogy így rohan az idő és ezek a dolgok így elmúlnak.


A két pasi közül nekem Federico volt a helyesebb;)

2022. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem Fede nem jön be. Nagyon germános arca van, amit én felettébb rondának tartok. Mondjuk Maximo sem épp az esetem, de kettőjük közül inkább ő.
2022. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!