Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy hívják azt a színészt,...

Hogy hívják azt a színészt, aki az Esperanza c. sorozatban Teo-t (nem tudom, hogyan kell írni a nevét) alakítja? Semelyik stáb listában nem találom.

Figyelt kérdés

Fermin embere. Mindig öltönyt hord, valami nyaklánc mindig lóg a nyakában. Szemüveges. Alcatraz-nak udvarol.

Ki lehet ő?



2022. febr. 11. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt van a teljes stáblista. Nem találom a Teo nevet mert gondolom nem így kell írni. De itt kell lennie köztük szóval pörgesd végig arcról csak megismered. 🙂
2022. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs a link lemaradt. 😂

[link]

2022. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kattints a cast-ra ott van az összes színész aki játszott benne.
2022. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltam. Ott van a nevek között valahol de nincs mellé írva hogy melyik színész játsza a Teo nevű karaktert. Még az Alcatrazt játszó színész is szinte ismeretlen csak annyi van oda írva hogy Nuarka vagy mi. Nincs is teljes név. Szóval aki Teot játsza az egy ismeretlen színész és nem is szerepelt másban. Így nem is nagyon fogod megtalálni. Több ismeretlen színész is van a sorozatban akik mellé nem is írták oda hogy melyik karaktert játszották el.
2022. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát én sírok🤣 xd


Azért mindent köszi <3

2022. febr. 11. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit 🤷‍♂️😅
2022. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!