Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális, hogy egy sorozat...

Normális, hogy egy sorozat miatt és annak stábja miatt így érzek?

Figyelt kérdés

A kedvenc sorozatom nemsokára véget ér. Még van jó pár rész a végéig, de a stáb ezen a héten forgat utoljára, ez az utolsó hetük együtt. Már 11 éve tart a sorozat, szóval ezidő alatt összenőttek, meg úgy tekintenek egymásra mint egy második családra (legalábbis néhány színész közülük ezt mondja). Én még ráérnék az utolsó résznél sírni, de a tudat, hogy ez az utolsó hetük együtt az teljesen kiborít, és sírhatnékom van minden nap, sírógörcsök törnek rám. Pedig csak fél éve nézem, van aki már a kezdete óta, 11 éve követi, nekik több okuk van, hogy szomorkodjanak, meg sírjanak, mint nekem aki csak fél éve, hogy ismerem a sorit. Persze vissza fogom majd nézni, de az már nem lesz ugyanolyan, mert akkor már tudni fogom, hogy ez a stáb már nem forgat együtt, már külön váltak útjaik, és ettől szomorú leszek majd. Amíg most néztem olyan jó volt abban a tudatban lenni, hogy még mindig együtt dolgoznak. Hiába mondják a színészek, hogy majd tartják a kapcsolatot, a legtöbb esetben megszakad köztük a kapcsolat, mert sok dolguk van, elfoglaltak, újabb és újabb dolgokon dolgoznak. Eddig legalábbis akikről hallottam, hogy színészekként nagyon jó barátok lettek a forgatás alatt, pár hónap elteltével ahogy újabb munkájuk lett el is felejtették egymást. Vannak kedvenc párosaim is a sorozatban. És még ha később szerveznek is találkozókat, már nem fogják többé egymást megcsókolni (még ha színészi is a csókuk a képernyőn, akkor is nekem aki odavan értük, tök jó nézni), mivel akkor már nem színészileg találkoznak, hanem esetleg barátilag, tehát már nem fognak úgy tenni mintha kapcsolatban lennének, ahogy a sorozatbeli karakterüknél volt. Belegondolni, hogy a kedvenc párosaimnak már nem fog többé érintkezni a szájuk, annyira rossz. :(


Ezek a dolgok aggasztanak engem, egész héten szomorú vagyok, mindennap sírok, hogy megszakad a kapcsolat köztük idővel a forgatás után. Szerintetek normális egy sorozat miatt így éreznem? Vagy súlyos eset vagyok?

Ja, és mielőtt jönne valaki vele, nem, nem ez a legnagyobb problémám, nekem is van életem, meg fontosabb dolgok amiért aggódok, de ezért is szomorú vagyok.



2021. márc. 9. 20:47
 1/9 A kérdező kommentje:
16L
2021. márc. 9. 20:49
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy több rajongó is szomorú, meg amikor a szereplők posztolnak az utolsó forgatási hétről írják, hogy ők is sírnak (rajongók), de szerintem nekik max annyi, hogy megkönnyezik, de én konkrétan bőgök miatta.
2021. márc. 9. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Élj a valóságban,mármint a magadéban.Semmi közöd hozzájuk.Azokkal foglalkozz és azokat sajnáld akik körülötted vannak,és igazi segítségre szorulnak.És ne a filmek és sorozatok világában élj.
2021. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát már bocs de szerintem ez kicsit tùlzás. Oké hogy szomorù vagy hogy véget ér a sorozat meg minden, de nem kéne ilyen szinten befolyásolnia. Föleg nem a színészek magánéletének. Amùgy meg remgeteg színész van akik forgatáson lettek nagyon jó barátok és még mindig szoros barátságban vannak.
2021. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3, nem élek a sorozatok világában, csak ez a sorozat volt rám ilyen hatással, soha, egyik másik se.
2021. márc. 9. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik sorozat?
2021. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5.:Akkor a többesszám ugrott,de a lényeg változatlan.
2021. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már.

Túlzás

De tinedzser. Tok hulye erzesei vannak ilyenkor az embernem

2021. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6-Shameless.


Most is annyira sírhatnékom van, mert 1 hét múlva ilyenkor már nem forgatnak együtt, addigra már elválnak útjaik, mire a következő rész kijön.

De olyan sz*r, hogy emiatt sírok. Ezenkívűl is van elég problémám, erre még emiatt is szomorkodok (nem tudok ellene tenni, pedig bármit megtennék, hogy ez az érzés megszűnjön). Soha nem voltam az a rajongó típus, nem is értettem azokat akik betegesen rajongtak valami miatt, hát, most én is bele estem ebbe a beteges rajongásba, úgy, hogy ezelőtt semmiért nem rajongtam ennyire megszállottan.

2021. márc. 10. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!