Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? Valaki felismeri?

Figyelt kérdés
Ködösen annyira emlékszem, hogy egy pasi az elején időgépet akar építeni, mert megölték a szerelmét, sikerül is neki. Visszamegy az időben, de akárhányszor megmenti a nőt, mindig valahogy máshogy meghal, tehát rá kell ébrednie hogy a múltat nem tudja ennyivel megváltoztatni. Régebbi időkben játszódik a film, és azt hiszem ezek után utazik a jövőbe is.. meg nagyon régmúltba... De csak ennyire emlékszem.
2010. szept. 11. 08:41
 1/8 anonim válasza:
Jaaj erre emlékszem!Jó film...Csak sajna a címére nem emlékszem :S
2010. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hehe.. ^^ akkor legalább nem vagyok egyedül.. :D Nekem ma ugrott be, nem tudom miért... már kérdeztem a barátom, de neki a történet se rémlik...viszont úgy szeretnék rájönni!!! Na, akkor várjuk ketten a válaszokat :)
2010. szept. 11. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Az időgép c. filmről van szó, tv-ben már leadták többször is. Az eleje nagyon jó, de a vége kicsit elvont.

Hasonló témájú film a Frekvencia is. Na az nagyon bejött.

2010. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az időgép sztem is...
2010. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de hasonló a sztorija a Butterfly Effect(pillangó hatás) című filmnek :]
2010. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a pillangóhatás is nagyon jó, igaza van az előttem írónak, főleg az első rész :)
2010. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de a Pillangóhatásban nem időgéppel ment vissza az időbe :)
2010. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, Az időgép című filmre gondoltam! És egyet értek azzal, aki írta hogy a vége kicsit elvont... Más befejezéssel még jobb lehetne :)
2010. szept. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!