Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, mint Din Djarin?

Figyelt kérdés
Szóval egy csöndes, macsó, de jószívű és erős emberről.

2022. febr. 14. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Spoiler: aki nem veszi észre star warsról van szó.


Na de a véleményem az hogy a valóságba is egy szerethető ember lenne hiába van erelye nem vág fel vele.

2022. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Fejvadásznak alkalmatlan, mert túlságosan sebezhető.


Boba Fett a legnagyobb király!

2022. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

2# éééés ki is beszélt arról hogy milyen fejvadásznak mert a kérdés arról szölt hogy egy ilyen személyiség mint ő milyen ember.


Amúgy Din nem tekinthető teljes métrékben fejvadásznak mert ő összeségében mandalori aki csak az életben maradásért vállal bármi nemű munkát na meg barátnak természetesen boba tényleg fejvadász(volt) de ennyi

2022. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Elismerésre méltó a hűsége, becsülete.

Ezzel együtt nem tudom mennyire lenne szórakoztató társaság.

2022. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Jól megírt, érett férfi karakter. Felelőségteljesen viselkedik, nem vállal felesleges kockázatot,megbizható stb. Egyszóval nagyon szerethető figura, bár nem értem hogy maradt eddig életben a fejvadászok világában, de én csipázom.
2023. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Emily ***** válasza:
Tekintve, hogy állandóan Grogunak kell őt megmentenie, fejvadászként nem a legprofibb, (az szerintem Cade Bane) de mint ember ő a kedvenc fejvadászom. Magának való, szótlan, zárkózott, nem társasági ember, de cseppet sem érzéketlen, és akit szeret, azért kész bármit megtenni.
2023. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emily ***** válasza:
*Cad Bane
2023. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!