Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyetértettek abban hogy...

Egyetértettek abban hogy vannak olyan animációs/rajzfilmek amiket elsősorban gyerekeknek szántak de értelmes felnőtt fejjel is lehet élvezni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pl. az Oroszlánkirály, de sok ilyen van.
2022. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a régebbi Disney rajzfilmek, akár a sorozatok, mint a Balu kapitány. Olyan dolgokat lehet benne találni, amiket gyerekként nem értettük. (Most nem perverz dolgokra gondolok, hanem csupán olyasmikre, amit tapasztalat és történelmi ismeretek, esetleg kulturális ismeretek hiányában eszre se vettünk gyerekkorunkban.) Sok rajzfilm tele van kulturális utalásokkal, kameókkal, amit mondjuk valaki, aki a 60-as, 70-es évek Amerikájaban nőtt fel, hamarabb megért.
2022. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Pixar meséket is ilyennek gondolom.
2022. febr. 16. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Pixarral nekem az a gondom, hogy a grafika kezdetlegessége miatt totál más az élmény, mint régen.
2022. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon kedvelem a Bogyó és Babóca sorozatot.

Pogány Judit remek mesélő.

2022. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor mikor a fiamnak szedtem össze meséket, leragadtam a monitor előtt, megnéztem vagy 5 részt egyhuzamban a Mézga családból. Azt gondoltam mikor kerestem letölthető verzióban (mivel már máshogy nem lehet beszerezni sajnos), hogy "ezt ha nézni akarja, akkor egyedül fogja", mert úgy emlékeztem, hogy felnőtt fejjel elég bugyuta. De nem. Vagy csak nekem vált nézhetővé, nem tudom.
2022. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A Mézga család nagyon jó példa, szerintem felnôttként még viccesebb.
2022. febr. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak! Az ilyen "rajzfilmek csak a kicsiknek valók" dolgok egyáltalán nem igazak!
2023. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!