Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nyílt párbajban le tudná...

Nyílt párbajban le tudná győzni Piton Voldemort-ot? (Harry Potter)

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
79%

tehat mikor mar 1etlen "hokrux"kent maradt a vegso parbajban hp val akkor mi lett volna ha pitonnal harcol?

velhetoen nem birt voln vele de honan kene tudni?

2022. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A horcuxok kérdése szerintem is fontos, de összességében nem tudta volna legyőzni Piton Voldemortot. Voldemortnak nem csak a tudása nagy, de a tehetsége is. Piton elég erős varázsló, minden szempontból, a könyvek szereplőinek túlnyomó többségét le is tudná győzni egy párbaj során, de Voldemortot (és Dumbledore-t) biztos, hogy nem.
2022. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

3 szerintem le tudta volna győzni ha már csak 1 élete van illetve nem a bodza pálcát használja ami egyértelmű cheat code!

pitont úgy írják le aki már a roxfotban elsősként több átkot ismert mint a végzősök! illetve maga james potter csak úgy tudta fel venni vele a versenyt ha ott van mellette még 2 jól képzett ember azaz sirius és remus!

piton szerintem nagyon rendkívüli volt mert a a halálos átkot is tudta használni mind eközben patronus bűbájt is szóval volt olyan erős és volt olyan nagy tudása csak hát a bodza pálca + a horcuxok


harry-nek azért volt esélye mert hát voldemort ereje benne volt és inkább sorsszerű volt azaz valaki meghal mindenképp

2022. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a horcruxai már elpusztultak, akkor valószínű igen. Perselusnak nagy tudása volt, illetve kiváló párbajozó is. Emellett Voldemort erejéből még a Bodzapálca ellenállása is elvett volna. Azonban ezt igazából nem lehet megmondani. Túl sok a "ha". Azonban az biztos, hogy a tudása és a tehetsége meglett volna hozzá.
2022. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Azt azért ne felejtsük el, hogy Piton már iskolás korában varázslatokat talált fel, amire sok felnőtt varázsló se volt képes egész életében. Az átlagnál biztos ügyesebb és okosabb volt, ha nem is volt azon a szinten mint az az öregember, vagy Voldemort, de tovább húzta volna mint egy hétköznapi varázsló.
2022. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem Harry tudta volna csak
2022. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!