Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan online filmes adatbázist...

Olyan online filmes adatbázist/oldalt keresek, ahol évekre bontva lehet listázni a filmeket. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
IMDB-n nem találtam ilyen lehetőséget... :(

2022. márc. 7. 02:11
 1/8 Isti22 ***** válasza:
100%

Mire gondolsz pontosan? Az IMDb-n van ilyen lehetőség az advanced search-ben, csak írd át mindig az évszámot. Pl.:


[link]

2022. márc. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt lehet évekre és műfajra bontva is:

[link]

2022. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Imdb írja, hogy melyik évben mennyi filmet és melyikeket láttad, ha ez érdekel.
2022. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnézem a válaszokat, köszönöm! Arra gondoltam egyébként igen, hogy pl ha szeretném a 1992-es filmeket megjelenés szerint listázni, akkor hogy tudom es hol…? :) Az is segítség, ha már évekre bontva meg tudom nézni. IMDB lehet így jó lesz, de a Filmkatalógus sem rossz, csak ott mintha nem lenne minden megjelenés fent. Köszönöm még egyszer mindenkinek! :)
2022. márc. 8. 01:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Imdb-n meg tudod nézni simán, de egy adott évben RENGETEG film van világszerte, nen hiszem, hogy beljebb leszek vele, ha nem adsz meg más adatot, ami szerint listázná.
2022. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem* leszel* (bocsi az elírásokért)


Rákerestem most a 92-ben megjelent filmekre, 49397 film jött ki. :D


De van nagyon sok szűrő rá. Akár az, hogy melyik ország filmje, akár stúdió, értékelések száma vagy maga az értékelés. Vagy a te értékelésed, műfaj stb.


Én szoktam használni, de specifikusan érdemes rákeresni dolgokra, különben nagyon sok találat lesz.


Pl rákerestem korábban arra, hogy 8.0 értékelés fölötti mini-sorozat formátumú thrillerek. Így kevesebb találat lett és nagyobb eséllyel adott ki olyanokat, amik személy szerint nekem tetszenének. :)

2022. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi ismét a válaszokat!

Engem igazából csak azok érdekelnek, amik mentek moziban... :)

2022. márc. 13. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Beállítottam 92-re azt, hogy "Feature Film", így 3659 filmet adott ki.


Ugye ezzel kiszűrtem a tv-ben bemutatott filmeket meg a sorozatokat, dokumentumfilmeket stb.


Én tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogyha ismered az ízlésedet, akkor műfajt mindenképpen állíts be, illetve formátumot (sorozat, film stb) aztán azok közül válogass. Plusz ha rám hallgatsz, állítsd be azt is, hogy minimum mennyi értékelés legyen rajta, mert brutál mennyiségű teljesen ismeretlen film van szerte a világon, így ha beállítod pl, hogy 8000 értékelés legyen rajta, akkor nagyon sokat kiszűrsz vele (persze jó filmeket is, ez benne van, de jobb mondjuk pár száz vagy 1-2 ezer filmből válogatni, mint sok tízezerből)

2022. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!