Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a filmnek a...

Mi volt ennek a filmnek a címe? (Sci-fi, akció, ?horror?)

Figyelt kérdés

Habár nem igazán éri el az A kategóriát, én nagyon élveztem, ugyania kiszámíthatatlan volt. Talán még a 20. században, annak a végén készült.

A történet cselekménye egy idegen bolygón játszódott (kolonizált bolygón), ahol két nagyobb frakció folytonos harca volt jelen, a radioaktivitás és az elsivatagosodás pedig komoly gondot jelentett, emellé ráadásul a "gonosz" oldal mindenféle önreprodukáló tömeggyilkos robotokat készített amik túlságosan fejletté váltak, majd mind a saját, mind az ellenfél embereit lemészárolták a civil lakossággal együtt. A főszereplő a film elején sok, földalatti apró, körfűrészes robottól menekül meg, (kis híján), a hegybe épített bázisa felé tartva. Később, a film felénél a bázis elesik, a fickó pedig útra kel, hogy elmeneküljön a Földre útközben szerzett társaival.

A film teljes cselekményét kívülről fújom, szóval ha kérdés merül fel, tudok válaszolni rá nagy eséllyel, de ha valakit érdekel a történet annak nem szeretnék itt helyben spoilerezni.


+infó, hogy ha jól tudom egy viszonylag sikeres könyv nyomán készült.


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. márc. 8. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
screamers- az elhagyott bolygó (1995)
2022. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez az! Köszönöm szépen!
2022. márc. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!