Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek[2000...

Mi a címe annak a filmnek[2000 körüli], melyben föld alatt élő szörnyek "vadásztak" emberekre, valami elhagyatott sivatagi helyen, és zajt követtek, azaz hőt?

Figyelt kérdés

Részlet a film 4-ik 4-éből:

Felmászott mindenki 1-1 a földtől magasabban lévő helyre, kő, autó, ahol biztonságban voltak, és egy távirányítós autót raktak a földre. A csápos földet túró szörnyek ezt a nem emberi mozgó tárgyat is megtámadták. Itt jöttek rá, hogy az autóban lévő motor hősugárzására érzékenyek ezek a gyilkos lények, és nem a zajra, mint korábban feltételezték azt.



2017. okt. 6. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a: Tremors - Ahová lépek, szörny terem valamelyik része. :/
2017. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az =) Nagyon szépen köszönöm =)
2017. okt. 6. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Javaslom egyébként a legelső részt, mert klasszisokkal jobb, mint a folytatások.
2017. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatot =)
2017. okt. 6. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek a filmnek volt sorozata is amit vagy a TV2 adott le vagy az RTL Klub ha jól emlékszem csak 2 évados a sorozat a Youtubeon angolul megtaláltam de sikerült letöltenem magyarul. Úgy tudom,hogy a filmnek lesz majd egy új része.

Vannak a drabálok ezek mozognak a föld alatt,ezekből lesznek a vaktyúkok amik már két lábon járnak és infravörös érzékelés segítségével ejtik el a zsákmányukat ezekből pedig kialakulnak azok a lények amik a hátsójukból gyúlékony anyagot bocsájtanak ki így emelkednek a levegőbe. Én 2003-2004 környékén láttam az első részét aztán utána egy darabig nem láttam de pár évvel ezelőtt volt szerencsém többször is megnézni a tv-ben csak az 5. részét nem láttam még a tv-ben.

2017. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Wow - szép, részletes =)
2017. okt. 18. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!