Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » From: szerintetek hol vannak...

From: szerintetek hol vannak a karakterek vagy mi történt velük?

Figyelt kérdés
Nekem eddig a kedvenc teóriám, hogy ők a Ragnarök elől a világfa ágai közé bújt emberek. Tehát egy potenciális világvége túlélői lesznek. Mivel van pár északi mitológiás utalás a sorozatban.

2022. márc. 14. 13:51
A kérdező szavazást indított:
kormánykísérlet részesei
földönkívüli eltérítés áldozatai
párhuzamos valóságba kerültek át
máshol vannak, leírom
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs saját elképzelésem még, de az áll hozzá legközelebb amire szavaztam hogy párhuzamos valami, viszont ahhoz ez túl egysíkú lenne ki tudja hány évadon keresztül szóval alakul majd valami izgalmas történetszál, de tuti nem ufós, vagy kormánykísérlet. valami misztikusabb
2022. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem is egy másik világban vannak és inkább természetfeletti lények lehetnek ezek. Az első részben azt hiszem a kisfiú könyvében tündérek szerepelnek.

Kíváncsi voltam, hogy vannak-e olyan tündérek a mitológiában, amikre hasonló szabályok érvényesek mint a vámpírokra és úgy ölnek, mint ezek és találtam ilyen tündéreket.

Baobhan sith darabokra tépi az embereket és a napfény elől elbújik. Felveheti varjú vagy holló formáját is, amiket nappal szintén látni a sorozatban. Olvastam egy teóriát, hogy nappal is ott vannak, csak a madarak képében és a baobhan sith képes ilyen alakváltoztatásra.

A tündérek meg mindig valami eltérő idősíkban élnek a történetekben.


Az egyetlen, ami nem passzol, az a gyengeségük, ami elvileg a vas.

Szóval ez lehet valami új, mert a ruháikat sem nagyon magyarázza ez, meg nem igazán illenek Amerikába.


Én csak azt remélem, hogy nem valaki fejében vannak és/vagy szimuláció az egész. Abban kicsit csalódnék, de bármi más jöhet.

2022. márc. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!