Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddig minden nagyobb torrent...

Eddig minden nagyobb torrent oldal tiltotta, hogy feltöltsék az "Elkxrtuk" című csodálatos magyar filmet?

Figyelt kérdés

Ma pedig feltöltötték mindenhova.

Ez mégis miért van?

Minden oldal szabályzatába belekerült ez a film, hogy tilos bármilyen formában feltölteni.



2022. márc. 15. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég általános jelenség hazai műveknél. Ha pl egy zenekarnak megjelenik új albuma és veszik a fáradtságot, hogy megkérjék a nagyobb kalózoldalak üzemeltetőit, hogy tegyék tiltólistára (pár hónapra, vagy max egy évre) akkor mindig is megtették. Uganez a helyzet a filmekkel, könyvekkel is. Mivel ma volt a film TV-s bemutatója, így az a logikus, hogy erről szólt a kérés, miszerint a TV-s premierig kerüljön tiltásra.
2022. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na így már érthető...

Azért elég durva, hogy az alkotók az "illegális" oldalakat megkérik ilyesmire.

2022. márc. 15. 02:00
 3/9 HalkHogen ***** válasza:
Van egy megállapodás, hogy hazai tévépremierig nem töltenek föl magyar filmet torrentre.
2022. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Mert annyira senki nem nézte hogy kár lett volna pazarolni rá a tárhelyet.

Gondolom most állami kötelezvényként fel KELLETT tölteni, hátha így megnézi valaki..


..de még így sem.. senki..

2022. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Ja remélték hátha megnézik a tv-ben :)


Iskolásokat vittek el moziba, hogy megnézzék a filmet és villogtak, hogy mekkora volt a nézettség...


egyes iskolákból 5-6 osztályt is fejenként 20 fővel...

2022. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma néztem meg ezt az 1 milliárd forintos csudát.

Hát nem voltam elragadtatva.

Sokszor azt sem tudtam mi van.

23 vagyok, így 2006-ban még igen fiatalka voltam, amikor ez történt. Szóval én abszolút nem voltam tisztában a részletekkel.

Csak annyival, hogy volt egy ülés, amit felvett valaki és kiszivárogtatták. Utána pedig káosz. Ennyi...


A film abszolút nem magyarázott, csak vonult előre én meg csak kapkodtam a fejem, hogy most ez ki, ez kivel van, mi merre hány méter.


Erről a filmről amúgy az olcsó lejárató kampányos YouTube reklámok jutottak eszembe. Így választások előttre volt direkt beidőzítve.

Egyszerű propaganda.

2022. márc. 16. 01:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, az Üvegtigrisnél volt először ilyen, igaz akkor konkrétan megfenyegették az érintett oldalakat. Azóta kialakult egyfajta "önmérséklet" a torrentoldalak részéről, a békés egymás mellet élés érdekében.
2022. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Pontosan.


mondjuk én ezt anélkül is tudtam hogy megnéztem volna.

2022. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6

Ez a film az elfogult politikai propaganda iskolapéldája. Majd később talán tanítani fogják, hogy hogyan ne csináljunk megrendelésre filmet.

2022. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!