Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a jelenet valóban kimaradt...

Ez a jelenet valóban kimaradt a Mad Max 1-ből?

Figyelt kérdés

Egy régebbi internetes kommentben olvastam, hogy a legelső, 1979-ben megjelent Mad Max filmből kimaradt egy olyan jelenet, amiben Max kilépése után a motorosok megtámadták a rendőrőrsöt. Már sokszor rákerestem, de sehol sem találtam ilyet. Volt ilyen egyáltalán?


Arra szeretnék kérni mindenkit, hogy kulturált módon válaszoljon. Köszönöm.



2022. márc. 20. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem rémlik ilyen jelenet pedig láttam jó párszor a filmet. Meg kéne nézni, hogy valami rendezői vagy hasonló változatban nincs-e benne.


Amúgy keress rá: Mad Max deleted scenes. Mobilnetről én most nem állok neki, de ha létezik akkor biztos hogy valahova fel van töltve.

2022. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Deleted scenes, így már próbáltam, de sajnos semmit se találtam, még említést sem.


A rendezői változatra még rákeresek, köszönöm. Esetleg keresek egy hivatalos Mad Max weboldalt, vagy fórumot. Az a baj, hogy már a kommentet se találom, de elvileg egy Youtube videó alatt volt.

2022. márc. 20. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet akkor, hogy csak a forgatókönyvben volt benne, és le sem forgatták, mondjuk ha találsz róla infót írd majd meg, tényleg érdekes, hátha még kiderül pár másik terv is ami végül nem került leforgatásra.
2022. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, szólok majd, ha találok valamit.


Jobban belegondolva: elméletben, ha volt is ilyen támadás, nyilván nem a rendőrök győztek, mivel a film végére elég kevesen maradtak Goose halála, és Max felmondása után. Nyilván ez csak valaki kommentje, ami nem is biztos, hogy igaz.


Még régebben csináltak egy rövid kisfilmet Mad Max: Renegade címmel más stílusban és más főszereplővel. Abban Max már igazságosztót játszik, de az MFP rádióját hallgatja a kocsiban. A Wikipédia szerint ez az első és a második rész között játszódik, tehát az első rész után még egy darabig működött a rendőrőrs Fifivel az élen.

2022. márc. 21. 21:57
 5/5 anonim válasza:
Nem volt olyan jelenet ahol megtámadták volna fifit, csak ghooset ölték meg, imádom a mad max 1et és a mad max 2őt(országúti harcos), mad max 3 az már egyáltalán nem érdekes film
2022. nov. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!