Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tök alsó film mennyire...

A Tök alsó film mennyire nézhető gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Besorolása szerint csak 12-es karikás, de a műfaja "szexvígjáték"?!
2022. márc. 24. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
mitakarsz hogy a gyereked rob snejder valagát nézze?mondjuk ő mindig ilyen filmekbe játszik,igy büntetlenül szatírkodhat,ebbe a filmbe van az amikor az akváriumba minden koru nő nézi a makkját
2022. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Inkább ne erőltesd... Remélem segítettem :)
2022. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TR75 ***** válasza:
40%
Szerintem bármilyen életkorban nézhetetlen. Mint általában Rob Schneider filmjei. Szerintem nincs is nézhető filmje.
2022. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a gyerek, tininek simán de 13-14 év alatt nem erőltetném
2022. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
látom a lepontozás az megy,de érvelés nuku
2022. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TR75 ***** válasza:
Szóval szerintem R.S. tehetségtelen ripacs, a filmjei leginkább mindenféle altesti és -pári "poénokra" épülnek, nézni is kínos. Én biztosan nem mutatnám a gyerekemnek a Tök alsót. Szerintem az extrán rossz film.
2022. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerény véleményem szerint ha nem akarod hogy a gyerek olyan szavakat halljon hogy spermaputtony meg p*nciszőr akkor ne nézze meg :D A 2 része még keményebb mint az 1 ráadásul (szerintem) :D Persze attól is függ hogy hány éves a gyerek, mert ha kissebb akkor egy csomó mindent nem fog belőle érteni.
2022. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uh, ez a film még felnőtteknek is nézhetetlen, borzalmas. Megnéztük végül gyerekek nélkül ketten a párommal. Én akkor láttam még, amikor viszonylag új volt, olyan 16-17 éves koromban. Mostanra már nem emlékeztem belőle jóformán semmire, csak arra, hogy akkor nagyon tetszett, vicces volt. Te jó ég, jelenleg nem értem, hogy ezen pontosan mit is szerethettem anno 🤮 Értékelhetetlenül rossz ez a film, kár hogy nem hallgattam rátok és elpazaroltam másfél órát az életemből.
2022. ápr. 9. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja annak azért örülök, hogy legalább annyiban hallgattam rátok, hogy nem családi programként néztük meg a gyerekekkel :D
2022. ápr. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!