Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen módon lehet követni...

Milyen módon lehet követni holnap az Oscar-gálát Magyarországról?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idén nem közvetíti egyetlen magyar tévécsatorna sem, emiatt magyar szinkron biztos nem lesz.

Én az ORF1-en próbálom majd nézni. Ez egy osztrák csatorna, de fizetős. Nekem Telekom előfizetésem van abból is az egyik legtöbb csatornát tartalmazó (végre van értelme) így nem biztos, hogy neked is megvan.

Lehetséges, hogy valahogyan neten is lehet nézni, de ehhez én nem értek sajnos.

2022. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van ilyen csatornám!!! :) Azt nem tudod véletlenül, hogy lehet-e azt csinálni, mint a magyar kommentárnál hogy kikapcsolom és eredeti nyelven nézem? Most épp egy film ment és ott nem lehetett átváltani eredeti nyelvre sajnos.
2022. márc. 26. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom biztosra. Én is abban bízok, hogy majd ki tudom kapcsolni az Oscar alatt. Végülis ott élőben adják egyszerre az eredetit és arra rá a német kommentárt, így valószínűnek tartom, hogy ki lehet kapcsolni.
2022. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet kikapcsolni. Telekom majd pont most fogja frissíteni a platformját, hogy beállítsa rajta a "multilanguage" lehetőséget az ORF-nél, ugye!?
2022. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt tudod élőben követni:

https://www.youtube.com/watch?v=X_o-sblsfeg

2022. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!