Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnék egy rajz/animáci...

Hogyan tudnék egy rajz/animációs filmet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Páran összeálltunk, és gondoltuk cisnálunk valami rajz/animációs filmet. Nézegettem programokat, pl. Toon Boom Studio, de nem tudom hogyan is lássunk hozzá. Azt, hogy minden képkockát meg kelljen rajzolni lehetsőég szerint elkerülnénk. Mivel a legegyszerűbb egy normális rajzfilm elkészítése?
2010. szept. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma már a különféle számítógépes programoknak köszönhetően szerencsére egyszerűbb az ilyen filmek elkészítése, de a bindzsimunkát akkor sem úszod meg.

Ha nem is kézzel kell már megrajzolni mindent, egy programnak a kezelését akkor is meg kell tanulni, ami nem 1 nap. És persze valamennyire muszáj tisztában lenni az animáció alapjaival is.

Meg hát mit nevezel "normális rajzfilmnek"? Milyen filmet akarsz csinálni?

2010. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát olyan jellegűt mint pl a family guy.

(Persze tudom hogy olyan profit nem fogunk tudni.)

Csak azt nem tudom hogy induljunk el, ha a szereplők,történet stb már megvan.

2010. szept. 14. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Három dolog kell hozzá:

Pénz, pénz, pénz.

2010. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pénz nem kell, csak egy jó számítógép egy megfelelő programmal. azt megtanulni kezelni persze nem lesz 1 hét...
2010. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!