Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars The Clone Wars...

Star Wars The Clone Wars (anime, nem rajz) al kapcsolatos érdekes kérdéseim lennének?!

Figyelt kérdés
Most Savage Oppress az új sith azta parancsot kapja hogy megkeresse Darth Maul-t , hogy Maul mindent megmutathasson neki, na de akkor Maul még él,valami robotlábakka?Meg ha csak 22 episódik van a 3 évad és még nem találta meg Mault. Akkor kell lenni 4. évadnak nem? És miértnem látom General Grievoust(kedvenc) a 3. évadba?És amikor Anakint csábították a sötét oldalra akkor ott Darth Vader feje látszott egy ilyen : Piii huuu hangal(amikor lélegzik felhangosítva hang) akkor az azt jelentette hogy majd át fog álni vagy mi? Vagy az most mit jelentett?És ha átmenne a gonosz oldalra akkor milessz : Ahsokavala , rexel és a többi klónnal, savage oppressel(és Darth Mault mégegyszer megölik vagy mi?)és az ilyen fura új alakokkal? ELŐRE IS BOCS HA ROSSZUL IRTAM VALAMIT! DE KÉRLEK A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLJ!Köszi
2011. jún. 20. 22:04
 1/2 anonim válasza:

-lesz 4. évad.

-Maul-t nem tudom, de egyszer láttam egy képet ahol ilyen robotlábakkal volt.

-Grievoust nem tom miért nem szerepelt.

-Ha láttad a filmeket is tudhatnád, hogy Anakin átáll.Ő Vader.

-Ashokával, Rex-szel, stb. meg nem tudom mi lesz amíg nem adják a 4. évadot.

2011. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ , és igen láttam amikor Darth Vader lett , de nem gondolnám hogy még akkor is fog menne ez amikor Darth Vader van meg Luke, Han Solo , Leila...
2011. jún. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!