Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Prehistoric planetben csak...

A Prehistoric planetben csak a kréta időszak vége lesz megjelenítve az első évadban vagy más is?

Figyelt kérdés
Mert amiket írtak, eddig az összes állat valahonnan a kréta végéről jön: Laramidia déli része a t.rexekkel, Hátszeg szigete és azt hiszem Mongólia.

2022. ápr. 3. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velociraptor alapján Mongólia igen. Majd kiderül. Már az is jó, ha rácáfolnak arra a hülyeségre, hogy a kréta végén döglődtek.
2022. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bakker, majden elsírtam magam amikor tollas pachyrhinosaurust láttam tollas gorgosaurussal (feltehetőleg) harcolni neked meg ezen jár a fejed?
2022. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az szerintem egy Nanuqsaurus.
2022. ápr. 4. 17:00
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja igen, az északi sarkot helyszínként ki is hagytam.

Szerintem valahogy úgy lesz felépítve, hogy egyre távolodni fognak a meteor becsapódásának helyétől: először Laramidia, aztán az északi sark talán a földhíddal Laramidia és Ázsia között, majd Ázsia, aztán Hátszeg talán. Ez már talán négy rész és még egy ötödik valahol a tengeri állatokkal. Azt mondjuk be lehet ékelni Laramidia és az északi sark közé, mert tudtommal a kréta végéről az Amerikát kettészelő tengerről van sok lelet.

De ez csak az én tippem.

2022. ápr. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!