Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amazon mihez fog kezdeni a...

Az Amazon mihez fog kezdeni a Stargate - Csillagkapu címmel?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom megvették. Szerintetek kezdenek vele valamit vagy porosodni fog?

2022. ápr. 11. 13:09
 1/2 anonim válasza:
Remélem porosodik, nem is fogom nézni, ha nevet változtatnak.
2022. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti csillagkapu film elment, a sorozat belőle sokkal jobb volt, az Atlantis elment, nem volt rossz, a harmadik verzió meg már annyira gagyi reality show lett, hogy nem bírtam nézni. Ha most kihoznak még egy filmet vagy sorozatot belőle, és megint übergagyi lesz, akkor örökre besarazzák ezt az egyébként kult-címet.


Olyan lesz mint a Mátrix 4. része, ennél gagyibb történetet rég láttam mint ami abban volt... se füle se farka, az a felhőbe elrepülés mint valami Mary Poppins a végén meg kb. a visítva kínodban röhögés...


Vagy hozzanak le egy értelmes folytatást belőle, vagy inkább hagyják szépen öregedni ezt a nagy címet.

2022. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!