Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv, összefoglalná nekem...

Üdv, összefoglalná nekem valaki az "Így neveld a Sárkányodat" első részét(film)...olyan 8, maximum 10 mondatban?!

Figyelt kérdés
Egy feladathoz kéne, és megcsináltam én is, de túl hosszúra sikerült és érdekel hogy valaki tudja e rövidebben.

2022. ápr. 14. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakd be ide, amit írtál, valaki biztos szívesen összefoglalja neked. (Én is segítenék, de nem láttam a filmet.)
2022. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MelanieAnneWright ***** válasza:
74%
A főszereplő fiút(a nevét nem tudom), mindenki gyengének nézi és nem engedik, hogy a többi gyerekkel együtt segítsen a sárkányokkal való harcban. Egyszer azonban mégis kimegy segíteni és lelő egy árnyat(ha jól tudom), később az erdőben megtalálja az árnyat, akit lelőtt és ismerkedni kezd vele. Közben a faluban végül kikönyörgi apjától(a vikingek vezetőjétől), hogy kapjon kiképzést a sárkányok ellen, s nagyon jó boldogul, mert az árnyon tapasztal dolgokat, amiket ki tud használni a többi sárkánnyal szemben(pl. ha megcsikized a hasát megszelídül). Az ügyessége mindenkinek feltűnik, főleg egy kiképzett vele egyidős lánynak, aki egyszer követi az erdőbe és meglátja vele az árnyat. Végül a lány megérti a fiút és nem bántja a sárkányt, ám egyszer a faluba berepül az árny, de a fiú megmenekíti, száműzik a faluból(ha jól tudom) és elhatározza hogy kideríti, miért lopnak a sárkányok tőlük ennivalót, bárányt stb.. A lány velemegy és az árny élvezeti o
2022. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MelanieAnneWright ***** válasza:

…. és az árny elvezeti őket a fészekhez, ahol egy nagy sárkánynak adják a lények az ennivalót különben a nagy teremtmény megeszi őket. Mikor visszamennek a faluba a fiú apja elfogja az árnyat és a sereggel útra kel hogy kiirtsa a fészket. Eközben a fiú a többi gyereket meggyőzi a sárkányok tettének okáról, így sárkányháton a sereg után mennek. A fészeknél a sereg véletlenül felébreszti a nagy sárkányt és harcolni kezdenek vele(mert a többi sárkány nem harcol velük) de nem boldogulnak. Ekkor megérkeznek a gyerek és velük leverik a nagy teremtményt, ám a fiú térdétől lefelé elveszti az egyik lábát de lesz pótlába. Ezentúl a Hibbant szigeten élő vikingek elfogadják a sárkányokat és a barátaik lesznek.

Vége!

Remélem így is megfelel. Nem lett olyan rövid, mint kérte, de próbáltam tömöríteni.

2022. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt csak anyival egésziteném ki hogy az (árny az fogatlan ) a (fiu hablaty) a (vikingek vezetöje plépofa) és hablazyot nem számüzik
2023. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!